Міністерство юстиції України попереду своїх російських колег!

15 апреля 2012, 23:01
0
635

За кількістю співробітників.

Відповідно до Постанови КМУ №937 від 07.09.2011р. «Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади», кількість працівників центрального апарату Міністерства юстиції України складає 764 особи.

Для порівняння, Міністерство юстиції Російської Федерації відповідно до Указу Президента РФ від 13.10.2004 за № 1313 «Про затвердження положення про Міністерство юстиції РФ», налічує …749 співробітників.

На територіальному рівні цифри ще більш вражаючі.

Гранична чисельність співробітників територіальних органів Мінистерства юстиції Російської Федерації (той самий Указ Президента РФ від 13.10.2004 за № 1313) складає 3320 осіб.

Міністерство юстиції України (Постанова КМУ №1184 від 14.11.2011р. «Про затвердження граничної чисельності працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади") налічує 23667(!!!) співробітників територіальних органів.

Територію та кількість населення Росії та України годі й порівнювати.

Проте в цьому питанні слід налаштовуватись оптимістично.

Так, якщо кожну адмінреформу скорочувати чисельність працівників територіальних підрозділів Міністерства юстиції України в два рази, то нескладно підрахувати, що всього лише за три реформи ми зрівняємо кількість наших чиновників з російськими!

Андрій Авторгов, адвокат, кандидат юридичних наук, член громадської ради при Державній виконавчій службі України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Міністерство юстиції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.