Бій на перехресті

24 апреля 2012, 15:27
физик, социолог
0
562
Бій на перехресті

про обєднання

В. Е. Портніков про об'єднання опозиції

http://www.youtube.com/watch?v=h7H7Lo57ivk&feature=g-upl&context=G28f78c1AUAAAAAAAAAAЗосталась дрібниця: дочекатися, щоб об'єднання продемонструвало прихильність до України, про яку каже В. Е. Портніков, до України, в якій народ контролює своїх депутатів. Хоча професійне об'єднання політиків робить це до об'єднання, фіксуючи відповідні положення у спільній програмі, навколо якої відбувається об'єднання, за ради збільшення можливості її виконати.

Якщо ж такої демонстрації не відбудеться навіть аж до того часу, коли до дня голосування залишиться два тижні, то слід застосувавши всі доступні засоби, аби досягти або участі у голосуванні менше 30 % виборців, або, ще краще, голосування проти всіх більше 70 % виборців. І те, і інше веде до сумнівної легітимності переможців виборів, що створює гарні умови для посилення тиску громадян з вимогою негайного запровадження гібридної виборчої системи, закону про відклик депутаті, закону про обрання і відклик суддів народом. Всі ці запровадження і є початком руху до тієї України про яку так полум'яно говорить В. Е. Портніков.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.