Ігор Зубко-"Довгоочікуване підписання угоди про співпрацю відбулося"

24 апреля 2012, 22:31
Голова Козятинської організації "Наш Дім Вінниччина" zubko.igor@gmail.com тел. +38 (098) 383-000-7 http://nashdim.vn.ua/
0
636
Ігор Зубко- Довгоочікуване підписання угоди про співпрацю відбулося

В приміщенні Хмільницької міської ради відбулося підписання угоди про співпрацю між головою громадської організації «Наш дім – Вінниччина» Ігорем Зубко та міським головою Хмільника Василем Грушко.

 12 квітня 2012 року в приміщенні Хмільницької міської ради відбулося офіційне підписання угоди про співпрацю між головою громадської організації «Наш дім – Вінниччина» Ігорем Зубко та міським головою Хмільника Василем Грушко.

Громадська організація «Наш дім - Вінниччина» відома на теренах Вінницької області як ініціативна організація, об’єднання активних людей, що опікуються розвитком благоустрою міст та сіл області, допомагають малозабезпеченим, пенсіонерам, дітям війни, займаються розвитком молодіжного та дитячого спорту, підтримують талановиту молодь у досягненні нових творчих висот.

12 квітня з візитом у Хмільницькому районі перебував голова громадської організації «Наш дім-Вінниччина» Ігор Зубко.

- Місто Хмільник для мене завжди було особливим, - зауважив під час офіційної зустрічі із міським головою Ігор Миколайович Зубко. – Адже це одне з найстаріших міст Вінниччини. До того ж відоме по усій Україні та й далеко за межами Батьківщини своїми курортними традиціями, що збереглись ще з часів Радянського Союзу, коли Хмільник став містом-курортом всесоюзного значення – найвищого рівня в країні. Подільський курорт був і залишається для усіх українців символом унікального клімату, чистого повітря, лікувальної мінеральної води та ефективного оздоровлення. І хоча народився, виріс та живу я на Козятинщині, Хмільниччина для мене близька по духу. В першу чергу мені імпонують добрі, відкриті та працьовиті люди.

- Ми довго готувались до сьогоднішньої зустрічі, адже підписання угоди про співпрацю дасть можливість зробити дуже багато добрих справ, - продовжив Ігор Зубко. – Узгодження нашої діяльності із роботою органів місцевого самоврядування Хмільника дасть можливість зробити роботу по озелененню міста, вирішити проблеми утилізації сміття, спільно знайти шляхи розв’язання інших складних комунальних та соціальних питань. Наша діяльність спрямована також на покращення життя малозабезпечених сімей, одиноких непрацездатних людей та пенсіонерів. Багато уваги приділяє організація підтримці талановитої творчої та спортивної молоді, взагалі розвитку спорту та аматорського мистецтва. Все це ми реалізовуємо у інших районах та територіальних громадах області. Нарешті поширимо свою діяльність і на Хмільниччині.

- Ми покладаємо великі надії на результати спільної діяльності, - сказав після підписання угоди про співпрацю із громадською організацією міський голова Василь Грушко. - Місто має багато проблем, які ми намагаємось вирішити, але не на все вистачає коштів, адже міський бюджет обмежений. З Ігорем Миколайовичем ми вже обговорили ряд спільних серйозних проектів. І тому я переконаний, що місто тільки виграє від такої вигідної співпраці


Відповідно до підписаної угоди, громадська організація «Наш дім – Вінниччина» зобов’язується спільно з міською радою працювати над облагороджуванням міста Хмільник. Всі результати напрацьованої співпраці (прибудинкові лавочки, спортивні та дитячі майданчики, ремонт під’їздів будинків, підтримка спорту, матеріальна допомога соціально- незахищеним верствам населення тощо) залишається довічно на користь територіальної громади міста.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.