Лекції лікарів для учасниць проекту Я - Берегиня

28 апреля 2012, 09:11
Владелец страницы
Голова Правління Медичної мережі "Добробут"
0
679

Медична мережа «Добробут» стала партнером соціально-виховного проекту «Я – Берегиня», який організував Фонд Влади Прокаєвої.

Медична мережа «Добробут» стала партнером соціально-виховного  проекту «Я – Берегиня», який організував Фонд Влади Прокаєвої.

Протягом більше місяця медичні фахівці ММ «Добробут» на ряду з іншими лекторами навчали дівчат бути успішними, здоровими та реалізованими.

Наша Медична мережа вирішила приділити значну увагу темі жіночого здоров’я, сімейним стосункам, важливості материнства та догляду за собою.

Для 150  учениць проету було проведено лекції на теми: Статеве здоров’я  дівчини та засоби контрацепції, Протидія негативним явищам в молодіжному середовищі (алкоголізм, наркоманія, паління, ігроманія), Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом, та ВІЛ/ СНІД, Відповідальне ставлення до материнства, попередження ранніх абортів, планування сім'ї, Дієтологія.

Ми усвідомлюємо визначну роль подібних проектів у житті молодих дівчаток, тому вдячні за можливість допомогти і внести свій вклад в навчання та виховання учасниць.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: медицина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.