Звернення до учасників руху "Чесно"

30 апреля 2012, 12:55
физик, социолог
0
656
Звернення до учасників руху  Чесно

ОДНОГО ЧЕСНО МАЛУВАТО БУДЕ!

Дурень, якого заставили богу молитися, робить це чесно, навіть коли лоба собі розбиває. Тож, бачимо, що у молитві замало однієї чесноти, навіть якщо це - чесність. А в такій суспільно вагомі справі, як добір слуг народу, так тим паче однією чесністю не обійдешся. У цій справі чесність навіть не на першому місті серед критеріїв відбору.

Припустимо, що вдалося до ВРУ обрати нових і виключно чесних. А що вони робитимуть у ВРУ? Будуть хизуватися один перед одним своєю чесністю? Чи закони прийматимуть ті, що президент або уряд скажуть, а не ті, які потрібні? І де гарантія того, що прийматимуть ті закони, які потрібні більшості громадян? У відборі законів, потрібних більшості, чесність не допоможе. Але чесність допоможе виконувати оголошену програму.

Таким чином, доведено, що головним критерієм добору слуг народу є зміст передвиборної програми, яку виборці сприймають так, що її виконання веде до покращання життя більшості громадян. За цих умов, чесність займає почесне і відповідне їй друге місце серед критеріїв добору слуг народу. Тож, аби не дурити виборця, "Чесно" повинно пропонувати широкому загалу кандидатів, які пройдуть через два сита: 1-ше - відбору програм, виконання яких веде до покращання життя більшості; 2-ге - перевірки на чесність.

Урахування сказаного, потребує відповідних змін тексту документів "Чесно". Але робота ця не є важкою і може бути виконана у стислі терміни, що призведе до підвищення ефективності роботи руху "Чесно" та посиленню його впливу на суспільні процеси.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.