Ігор Зубко: «Переможці не повинні жити як переможені»

8 мая 2012, 18:35
Голова Козятинської організації "Наш Дім Вінниччина" zubko.igor@gmail.com тел. +38 (098) 383-000-7 http://nashdim.vn.ua/
0
542
Ігор Зубко: «Переможці не повинні жити як переможені»

«Переможці не повинні жити як переможені»Із такими словами звертався голова організації «Наш дім - Вінниччина» до ветеранів Великої Вітчизняної війни, відвідавши на початку травня усіх фронтовиків..

08-05-2012 20:50:10

Із такими словами звертався голова громадської організації «Наш дім - Вінниччина» до ветеранів Великої Вітчизняної війни, відвідавши на початку травня усіх фронтовиків Козятинщини у рамках соціальної програми допомоги.

- Дійти до кожного учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни, відчути їхній біль, пережити їхні радощі, просто вислухати та допомогти – стало метою роботи нашої організації напередодні свята Перемоги, - розповів громадський діяч. - День Перемоги ми зустрічаємо рік за роком, і хочеться, щоб він не ставав для нас лише ще одним приводом посвяткувати, а зберіг саму свою суть: торжество Перемоги нашого народу над нацизмом, великої Перемоги над світовим злом. І саме наші діди і прадіди, ті сивочолі ветерани, яких ми зустрічали, винесли основний тягар втрат, зіграли вирішальну роль у наближенні цієї Перемоги.

Ми пам'ятаємо про ту велику війну, перш за все, не за фільмами і книжками, а з розповідей тих фронтовиків, хто своїми очима все бачив і своїми руками повернув нам волю і мир, - продовжив Ігор Зубко. - Я пам’ятаю, як вражали та жахали картини справжньої війни, про які розповідали мої рідні дідусі. Мій дід Петро з села Гурівці під час війни втратив ногу, за героїзм та відвагу отримав винагороди, прийшов з війни командиром роти у званні капітана. Кожний із фронтовиків, до кого ми завітали у гості, охоче розповідав нам про свої дні на війні, про ратні подвиги та заслуги. Але самі за себе говорили бойові ордена і медалі на грудях ветеранів: вони пережили страшну війну, вийшли з неї переможцями, за що всі ми повинні сказати їм «Спасибі»!

Наші діди і прадіди воювали за щасливе майбутнє своїх нащадків. На жаль, сьогодні український народ у своїй більшості живе як переможений і поневолений олігархами та багатіями, що вибудовують сучасне життя українців без турботи про простих людей із занедбаною медициною та освітою, із антинародними проектами та реформами (і у цьому із Ігорем Зубко важко не погодитись).

День Перемоги – дійсно свято зі сльозами на очах. І сльози ці все частіше стають символом безвихідного положення тих, хто за свій неоціненний подвиг в першу чергу повинен користуватись увагою та повагою влади, тих, хто виборов мир, а тепер повинен щодня рахувати копійки і радіти «одноразовій грошовій виплаті до Дня Перемоги», що ще й «збільшена у 2-3 рази, порівняно з минулим роком». А у скільки разів збільшились ціни, порівняно з минулим роком? А у скільки разів, порівняно з минулим роком, піднялась плата за комунальні послуги?

Питань багато – відповідати нам усім. Відповідати перед своєю совістю, перед нашим майбутнім.

Ми обов'язково повинні довести, що гідні Перемоги, яку нам подарували наші діди та прадіди, - підкреслив наостанок Ігор Миколайович. – Завойована старшими поколіннями Перемога повинна надихнути нас усіх, увесь народ на нові звершення, зміцнити наш дух, допомогти здолати труднощі і йти вперед. Це те, що об'єднає нас і зробить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань.

Упевнений, що молоде покоління українців зробить Україну великою, процвітаючою країною, шанованою світом.


сайт громадської організації "Наш Дім - Вінниччина"  http://nashdim.vn.ua


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.