45% пляжів України готові до купального сезону

22 мая 2012, 21:02
Журналист
0
480
45% пляжів України готові до купального сезону

У Києві санітарний паспорт отримав лише один пляж

    Як повідомив начальник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Держсанепідем служби Віктор Ляшко тільки 45% пляжів України отримали санітарний паспорт інша частина у процесі. До літнього сезону залишилося 9 днів, а у Києві такий паспорт отримав лише один пляж з 11 і це – «Дитячий», який знаходиться у Гідропарку. На Київських озерах було виявлену велику проблему з пляжним піском, який повністю треба замінювати.

    Щоб зрозуміти, що пляж без паспорту, то можна подивитися чи не має таблички яка забороняє купатися, але і це більшість людей не зупиняє, тому Віктор Кирилович закликає людей утриматися від приймання водних процедур в таких місцях. Є можливість заразитися на лептоспіроз, достатньо просто у воді пошкодити шкірний покрив. Не відомо що на таких пляжах знаходиться на дні водойму, можливо розбита пляшка, і за це відповідальності ніхто не нестиме так як був знак, що купатися заборонено. 
      

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.