Не Пеньялоса

23 мая 2012, 08:45
політолог
0
462
Не Пеньялоса

...

Колишній мер столиці Колумбії Енріке Пеньялоса уславив своє ім'я тим, що докорінним чином змінив обличчя Боготи, зробивши її зручним місцем для життя простих людей. Одним з важливих кроків на цьому шляху стало запровадження окремих смуг для руху громадського транспорту. Нині цей приклад наслідують у багатьох містах світу, які  прагнуть прогресивних змін.

Керманичу Києва Олександру Попову поки що дана задача не до снаги. Хоча він і заявив про амбітний план впровадження смуг для громадського транспорту на магістралях столиці http://slovoidilo.ua/uk/statements/5452.html , ефекту наразі з цього нуль.

Ось типовий приклад: вулиця Саксаганського, фото зроблені на початку березня і наприкінці травня. Як то кажуть, знайдіть 10 відмінностей.

Звісно, виною такому стану речей багато в чому є ментальність і звички наших водіїв. Але на те і влада, щоб організовувати більш оптимальні потоки міського трафіку, облаштовувати стоянки і місця для паркування. Поки що цього нема, поки що Попов - не Пеньялоса...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.