ЯКА ВАРТІСТЬ ДИПЛОМУ?

24 мая 2012, 13:54
Владелец страницы
Координатор громадської ініціативи "Студентський захист".
0
466

Інформація для випускників вузів

Ціна 1 (одного) примірника свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, складає 35,64 грн. 

Ціна 1 (одного) примірника свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестату про повну загальну середню освіту для випускників приватних загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних та вищих навчальних закладів складає також 35,64 грн. 

Основними складовими зазначеної ціни вказаних документів про освіту є вартість виготовлення документа, розмір якої становить 33,96 грн., та сума накладних витрат, що несе Центр при забезпеченні навчальних закладів документами про освіту, у розмірі 1,68 грн. (затверджено МОН). 

Все що вище цієї суми - незаконно!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.