Оперативна робоча група доопрацює законопроект про вищу освіту

25 січня 2012, 07:45
Власник сторінки
Координатор громадської ініціативи "Студентський захист".
0
629

Щодо доопрацювання законопроекту про вищу освіту

«Оперативна робоча група на чолі з Михайлом Захаровичем Згуровським доопрацює урядовий законопроект про вищу освіту», - заявив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

Таке рішення було прийнято на вчорашній зустрічі Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова з ректорами вищих навчальних закладів та представниками студентських громадських організацій.

«Особливо активно на зустрічі обговорювались питання стипендіального забезпечення, запровадження балу вищого навчального закладу, відрахування за плагіат, визначення умов оплати за навчання, фінансової автономії вищих навчальних закладів, посилення повноважень Спілки ректорів вищих навчальних закладів, посилення прав органів студентського самоврядування, проходження виробничої практики студентів тощо», - підкреслює Андрій Черних.

Відповідно до досягнутої домовленості, ректори вузів та представники студентських організацій, які мають свої пропозиції та зауваження повинні надіслати їх до  31 січня 2012 року керівнику робочої групи М.З. Згуровському - zgurovsm@hotmail.com з приміткою: пропозиції до законопроекту про вищу освіту.

«Після отримання та узагальнення пропозицій, відбудеться засідання робочої групи на якому буде прийнято консолідоване рішення щодо запропонованих пропозицій», - підсумував координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: законопроект,вища освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.