Ігор Зубко: «У юних подільських гімнасток велике спортивне майбутнє»

28 мая 2012, 17:24
Голова Козятинської організації "Наш Дім Вінниччина" zubko.igor@gmail.com тел. +38 (098) 383-000-7 http://nashdim.vn.ua/
0
590
Ігор Зубко: «У юних подільських гімнасток велике спортивне майбутнє»

178 учасниць від 4 до 18 років із Вінниці, Калинівки, Білої Церкви, Львова, Чернівців, Миколаєва, Одеси та Києва, за Кубок Вінницької області з художньої гімнастики, за який змагалися юні спортсменки.

Нещодавно у Калинівці відбулися одразу дві визначні події у галузі художньої гімнастики: 11-й щорічний Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики «Вікторія», що зібрав 178 учасниць віком від 4 до 18 років із Вінниці, Калинівки, Білої Церкви, Львова, Чернівців, Миколаєва, Одеси та Києва, і Кубок Вінницької області з художньої гімнастики, за який змагалися юні спортсменки-подолянки.

- Проведення змагання всеукраїнського рівня із найбільш видовищного та витонченого виду спорту у Калинівці – велика честь та відповідальність, – розповідає тренер Калинівської спортивної школи відділу освіти Вікторія Гаврилюк. – Адже наші юні спортсменки повинні довести, що недарма заслуговують звання господинь турніру. Художня гімнастика – один із найважчих та дуже своєрідний вид спорту. Але разом із тим – найбільш видовищний та витончений. Мої вихованки займаються у школі з 3-4 років і, повірте, досягають високих успіхів. За 12 років моєї тренерської діяльності із Калинівської спортивної школи відділу освіти вийшло 14 кандидатів у майстри спорту. Одна із сьогоднішніх випускниць має намір продовжувати професійно займатись художньою гімнастикою. Усе це – цілком заслуги самих спортсменок, їхній талант та щоденна праця. Показати свої вміння та досягнення, так би мовити, порівнятися силами із спортсменками із інших регіонів – один із прекрасних шансів, що дарує Всеукраїнський турнір. Але його проведення було б неможливим без дієвої допомоги наших спонсорів.

Одним із головних спонсорів обох турнірів у Калинівці виступив голова громадської організації «Наш дім - Вінниччина» Ігор Зубко.

- Наша громадська організація серед іншого займається розвитком та підтримкою юних спортивних талантів Вінниччини, - підкреслив громадський діяч. – Тому, звичайно, не допомогти проведенню такої знакової події, як Всеукраїнський чемпіонат з художньої гімнастики, ми просто не могли. До того ж у мене особливе ставлення саме до цього виду дитячого спорту нашого краю і до Калинівської спортивної школи відділу освіти зокрема. Адже саме тут займається моя улюблена племінниця – 11-річна Анастасія Ціхановська, яка, скажу із гордістю, у своїй віковій групі посіла перше місце у обох турнірах – стала чемпіонкою України з художньої гімнастики та отримала переможний Кубок Вінницької області. Я із задоволенням спостерігав за видовищними та яскравими виступами юних спортсменок, і можу з упевненістю стверджувати, що у юних подільських гімнасток великий потенціал, який неодмінно треба підтримувати та розвивати. Їх чекає велике спортивне майбутнє, - зауважив насамкінець Ігор Зубко.

Блискуче спортивне свято у Калинівці завершилось нагородженням: усі учасниці отримали заохочувальні призи, а переможниць нагородили цінними подарунками, медалями та кубками.

Зараз калинівські гімнастки готуються до тренувальних зборів у Болгарії зі львівськими та київськими спортсменками.

Сайт «Наш дім - Вінниччина» голова Організації Ігор Зубко  http://nashdim.vn.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.