Ігор Зубко допоміг облаштувати майданчик для пляжного волейболу у місті.

28 мая 2012, 17:58
Голова Козятинської організації "Наш Дім Вінниччина" zubko.igor@gmail.com тел. +38 (098) 383-000-7 http://nashdim.vn.ua/
0
611
Ігор Зубко допоміг облаштувати майданчик для пляжного волейболу у місті.

Я радий допомогти Козятинській дитячій спортивній школі, - прокоментував Ігор Зубко, - із якою мене пов’язує моє спортивне дитинство...

Останнім часом досить потужними темпами розвивається такий цікавий та особливий вид спорту як пляжний волейбол. Набирають обертів світові чемпіонати з цього спортивного напрямку, а не так давно пляжний волейбол став Олімпійським видом спорту і включений в офіційну програму Олімпійських ігор.

Знайшов своїх активних прихильників цей вид спорту і серед подолян. 5 років тому у дитячих спортивних школах області створені перші команди юних спортсменів з пляжного волейболу, що стали підвищувати свій рівень на змаганнях обласного рівня та представляти Вінниччину на Всеукраїнських турнірах.

Козятинські волейболісти не пасли задніх у цьому виді спорту, хоча й не мали спеціального майданчика для тренувань. Але три роки тому такий майданчик відкрили на міському стадіоні «Локомотив», щоправда, недобудований.

- Майданчик не був повністю обнесений захисною сіткою, через що під час гри м’яч раз у раз потрапляв у кущі, - пригадує тренер козятинської команди з пляжного волейболу та директор міської ДЮСШ Лариса Мамедова. – Інша проблема – пісок, який з часом втоптувався у грунт, розносився вітром та розтоптувався гравцями. Його шар зменшувався, що створювало небезпеку травмувань спортсменів під час гри (щоб спортсмени не отримали травми, висота шару піску на майданчику для пляжного волейболу, за нормами, повинна бути не менше 30 сантиметрів). Усе це створювало великі незручності, особливо, коли гра вимагає надзвичайної концентрації сил та уваги – під час обласних чемпіонатів, які все ж таки, не дивлячись на певні перешкоди, проходили на нашому майданчику. За допомогою у вирішенні цих проблем ми звернулись до лідера громадської організації «Наш дім – Вінниччина» та депутата Козятинської міської ради Ігоря Зубка.

І допомога від депутата міського парламенту та активістів громадського руху не забарилась: минулого тижня була закуплена та змонтована спеціалістами-зварювальниками металева сітка-огорожа, завезено та підсипано на майданчик 10 тонн річкового мілкого піску. Майданчик повністю облаштований та готовий для тренувань і змагань.

- Я радий допомогти Козятинській дитячій спортивній школі, - прокоментував Ігор Зубко, - із якою мене пов’язує моє спортивне дитинство: я був учнем ДЮСШ міста і тренувався у тих самих тренерів, що і сьогодні продовжують виховувати нашу спортивну надію. І мені дуже приємно, що зараз таким чином я можу віддячити своїм спортивним наставникам за уроки мужності та витривалості, які не раз допомагали мені у житті. І взагалі, розвиток спорту, особливо дитячого спорту, допомога юним талановитим спортсменам – один із пріоритетних напрямків роботи громадської організації «Наш дім - Вінниччина». Саме тому ми без зайвих запитань взялися за облаштування майданчику для пляжного волейболу.

- На оновленому майданчику наші гравці вже встигли провести декілька тренувань, - продовжує директор ДЮСШ Лариса Мамедова. – Діти просто у захваті від нових умов гри! Вони навіть після закінчення тренування не хочуть залишати майданчик – продовжують грати, якщо є вільний час, дотемна. Хоча я, як тренер команди з пляжного волейболу, тільки підтримую такий запал, тому що зовсім скоро – 9-10 червня – нам приймати на нашому майданчику чемпіонат Вінницької області, під час якого на піску перед сіткою зустрінуться команди юнаків у двох вікових категоріях: 1996-1997 та 1998-1999 років народження. Ми плануємо виставити багато гравців, адже достойні звання чемпіона області усі юні спортсмени Козятина. Недарма міська команда з пляжного волейболу – лідер області: наші волейболісти – неодноразові чемпіони та призери змагань обласного рівня. Впевнена, облаштований за нормами гри спортивний майданчик допоможе втримати це почесне звання. За це наша спортивна школа дуже вдячна благодійникам, яким небайдужа доля дитячого спорту, особисто Ігорю Зубко.

 Громадська організація «Наш дім – Вінниччина»   http://nashdim.vn.ua/


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.