Влада проти бізнесу

29 мая 2012, 19:29
Владелец страницы
0
518

Травень 2012 року запам’ятався людям, які працюють у сфері бізнесу низкою досить симптоматичних обіцянок.

 Спочатку Віктор Янукович, розповідаючи про базу економічного зростання, завів мову про законопроект (першочерговий!) про обмеження втручання контролюючих органів у діяльність підприємств.

Згодом – подібні мантри ми почули уже з вуст представників виконавчої влади на місцях.  На Вінниччині, наприклад, пролунало й таке – «перешкоджання малому і середньому бізнесу – це провокація проти народу», – сказав губернатор Микола Джига. 

Ну, перешкоджання, припустимо, негарно. Проте питання у наступному – наскільки «контролюючі органи» порушують Закон, і наскільки подібне втручання (якщо воно має місце) можна нівелювати. А виявляється, що жодна з інспекцій та департаментів діють виключно у межах Закону. Виявляється, що помпезне перейменування їх у 2010 році з інспекцій у служби і департаменти жодної з регуляторних функцій не знищило. Тоді оптимальним варіантом була б цілковита ліквідація понад 60 інспекцій. Втім, цього зроблено не було – обмежилися перейменуванням. І Закони, які надають штрафні санкції інспекціям, виправляти ніхто так і не зібрався.

І у який спосіб залишається діяти інспекторам? Порушувати Закон? Не штрафувати тих, хто порушує норми цього Закону? Або підкорятися Президенту та губернатору?  І у цей спосіб саботувати правові норми?
У нас, здається, законодавча, виконавча і судова влада, яка, вперше за 20 років, об’єднана в руках однієї партії, діє за принципом: «нехай права рука не знає, що робить ліва». Це – дурість, але, якщо враховувати версію про дурість, – кращий варіант. 

У гіршому випадку, це – злочин.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: влада,Вінницька область,бізнес,податки,Вінниця,Борис Максимчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.