Харків’яни з ганьбою вигнали голову місцевої “Свободи” рейдера Ігоря Швайку (ВІД

30 мая 2012, 09:36
історик, юрист
0
562

Під час зборів до мікрофона спробував підійти голова Харківської обласної організації ВО “Свобода” Ігор Швайка (пов’язаний з рейдерським захопленням підприємств).

Харків’яни з ганьбою вигнали голову місцевої “Свободи” рейдера Ігоря Швайку (ВІДЕО)

27 травня в Харкові пройшли збори громадського руху Екоцид.net. Мешканці прилеглих вулиць до Харківського коксового заводу вирішили боротися за право на екологічну безпеку разом і вимагати припинення роботи цього заводу та підприємства з виробництва мінеральної вати «Термолайф».

Під час зборів до мікрофона спробував підійти голова Харківської обласної організації ВО “Свобода” Ігор Швайка (пов’язаний з рейдерським захопленням підприємств). Після того, як він почав ображати співорганізатора зборів Олексія Корнєва та висловлюватись не по темі зібрання, місцеві мешканці зі скандалом вигнали недолугого політагітатора.

Додаткова інформація:

Громадянський рух Екоцид.net поповнився десятками нових членів. Усіх партійних агітаторів попрохали піти геть

Тягнибок крышует рейдеров, или все новое – это хорошо забытое старое

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.