Згадаємо про «конкретні справи»?

5 июня 2012, 19:00
Владелец страницы
Народний депутат України
0
413

Вінницькі комунальні і приватні ЗМІ захлеснув вал звітів народних депутатів про проведену роботу.

Вінницькі комунальні і приватні ЗМІ захлеснув вал звітів народних депутатів про проведену роботу. Розповідається про благодійні акції, законодавчі ініціативи, «турботу про людей» та «конкретні справи», які народні обранці день і вночі робили для власного округу.

Якщо зважати на те, що вибори 2006 та 2007 років відбувалися за пропорційною системою, то подібну турботу про виборчі округи можна було б лише вітати, оскільки депутати, формально не закріплені за певними територіями, все ж переймалися проблемами їхніх мешканців. Але пікантність ситуації у тому, що більшість професійних політиків, які нині завзято «окучують» виборчі округи, балотувалися у них не лише на минулих виборах, а й у 2002, 1998, а, деякі, навіть у 1994 роках.

Після 2002 року цих депутатів майже не бачили у тих округах, у яких вони перемогли. Не кажучи вже про 2006 і 2007 роки. Не працювали громадські приймальні, не відбувалися виїзні прийоми, не заслуховувалися звіти депутатів на засіданнях місцевих рад та сільських сходах.

Рідкісні «наїзди» VIP-агітаторів відбувалися лише напередодні виборів, коли «електорат» слід було енергійно мобілізувати. Весь інший час політики «виблискували» на політичних телешоу, готували і виголошували яскраві промови з трибуни Верховної Ради, але, в основному, – вирішували власні питання.

І тут, раптом, виявляється, що виборці певних виборчих округів знову стали потрібними депутату як «електорат», який не те, що має, а просто – зобов’язаний підтримати його під час голосування, щоб бажаний мандат знову опинився у депутатській кишені.

Тому і триває цей фарс, коли депутати, яких роками не бачили у межах виборчих округів, заявляють: «Ми ж Ваші, місцеві». Однак вони помиляються – українці уже давно зрозуміли різницю між місцевими громадськими діячами, які весь час проживають у межах округу і по-справжньому вболіватимуть за його розвиток, та «варягами», для яких абсолютно байдуже, де вони можуть зібрати максимальну кількість голосів.

Член Політради

Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка»

Геннадій Ткачук

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: УДАР Віталія Кличка,Вінницька область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.