ДОКУМЕНТ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПЕРЕКОНЛИВОСТІ

22 июня 2012, 06:56
физик, социолог
0
506
ДОКУМЕНТ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПЕРЕКОНЛИВОСТІ

"ЗАСАДИ ВХОДЖЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКА ПОЗИЦІЯ" ДО СКЛАДУ ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ "БАТЬКІВЩИНА"

Документ, яким засвідчено приєднання до "Об'єднаної опозиції" партії "Громадянська позиція", – це документ надзвичайної переконливості у незрілості провідних політичних сил України. Зокрема про це свідчить, наступне: "1. Політичні партії, що увійшли до Об'єднаної опозиції "Батьківщина" (далі Об'єднана опозиція), формують спільну програму ...".

Зрілі політичні сили спочатку намагаються сформувати спільну програму і тільки після цього, у разі успіху таких намагань, об'єднуються і оголошують про об'єднання навколо сформованої програми, за ради її виконання. За таких обставин і суспільству легко зрозуміти, - чи варто підтримувати таке об'єднання.

 

Таким чином, бачимо, що так звані "опозиціонери" продовжують успішно вести справу своєї участі у виборах 2012 року до власної нищівної поразки і перемоги ПР. Це залишає для більшості громадян єдину можливість участі у виборах: голосування проти всіх ногами (не приходити на виборчі дільниці) або руками (перетворюючи виборчій бюлетень в недійсний).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.