Пусти свиню за стіл - вона і ноги на стіл.

3 июля 2012, 18:28
Інженер-гідротехнік
0
454

А все тому, що ми совки, та ще й радикалізовані . Не помудрішаємо, то після чергових виборів вони вже привселюдно, не соромлячись, гадитимуть на стіл.

   Таке народне прислів'я зайшло в голову,  коли побачив, як проходило голосування 3-го липня у Верховній Раді за мовний закон.  Дійсно, у 2006 році до Верховної Ради по партійним спискам  потрапило «Хамове плем’я», яке ще один раз переобралось та на сьогодні так укорінилось, що плює на закони, регламенти, здоровий глузд,  процедури, венеціанські комісії, європейські цінності. Тільки би до корита! Тільки Ми і ВОНИ! Краще за Нас чи за Них! Тільки не за правоцентристів! Тільки не за Ющенка!.. Тільки би чим  догодити Путіну, як догодили у 2009 і 2010 роках...

    А все тому, що ми совки, та ще й радикалізовані . Не помудрішаємо, то після чергових виборів вони  вже привселюдно, не соромлячись,  гадитимуть на стіл. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.