Детям -сиротам Днепропетровщины общественность и власть подарила детское шоу

21 июля 2012, 07:39
правозащитник
0
410
Детям -сиротам Днепропетровщины общественность и власть подарила детское шоу

Детям -сиротам Днепропетровщины общественность и власть подарила детское шоу

За підтримки губернатора Олександра Вілкула 28 червня 2012 року о 10:00 для майже двохсот дітей, які відпочивають у дитячому центрі соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» в селі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області відбудеться лазерне шоу-вистава театру естрадно-циркової мініатюри м. Запоріжжя «Зірковий мікс». Захід проходить у рамках святкування Дня Конституції України. Вистава пройде в ігровій формі.
З 1 вересня 2012 року в усіх містах та районах Дніпропетровщини цю виставу переглянуть всі діти, які потребують соціальної уваги та підтримки держави.
Згідно Конвенції ООН про права дитини кожна дитина має право на оздоровлення та культурне дозвілля. В 2012 році дитячий фонд ЮНІСЕФ визнав Дніпропетровщину регіоном в якому на високому рівні відбувається захист прав дитини. Культурно оздоровчі напрямки роботи облдержадміністрації є пріоритетними.
Організатори акції – управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації та дитяча громадська організація правозахисна спілка «Допоможемо дітям».
Нагадаємо, що 21 червня 2012 року Прем'єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Олександр Вілкул відкрили унікальний обласний дитячий центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я» в селі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області.

Управління преси та інформації облдержадміністрації

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.