Mustafa Nayyem, як один із основних фігурантів у цій справі, мабуть в дитинстві надивився фільмів, де головними героями сюжетів були "чесные воры". І тому не дивно, що слово чесно стало присутнім вже у самій назві цього руху.
Та якби наш герой(М.Наєм) мав елементарну уважність, яка є похідною банальної ерудиції, то обов'язково врахував би контекст слова "честный".
Мірилом (критерієм) чесності є лише одне - скільки і як вчасно вноситься злодієм в загальну касу (общак).
Існуюча практика використання/застосуваня цього слова втіньовому світі цілком відповідає і у цивілізованому світі саме для серьозних людей.
Для прикладу на швидкоруч можемо взяти такі прізвища, як: Яворівський, Павличко, Драч... Всі вони разом з точки зору існуючого стереотипу про мораль(чесність) доволі сумнівні особи в контексті співпраці з КПРС і КДБ. Але в той самий час вони були одними із основних носіїв української мови.
Єдиний критерій, який суспільство може застосувати до цих осіб, це критерій користі для суспільства від окремо взятої людини(!)( під №4, який, до речі, присутній і в переліку критеріїв групи).
Чесність-поняття дуже суб'єктивне саме тому, що похідною його є виверт розумової діяльності людини.
Тобто, такого поняття, яке нам намагається представити група "Чесно" в природі не існує. Цю діяльність Групи можна назвати як завгодно. Наприклад: хронометраж дій народних депутатів...
Ще в радянські часи такі хронометражі проводились з метою підвищення продуктивності праці.
До речі, група "Чесно" у повному складі, мабуть, чекає на винагороду від Злодіїв в Законі за свою роботу?..