Про ставлення до влади

27 июля 2012, 20:01
Полковник запасу
0
553

про любов і прощення

З олігархічною владою нема про що домовлятися, нема про що дискутувати. Вже писав про те, як бути з прислужниками влади тут: http://blogs.korrespondent.net/users/blog/sostecenko/a60146
Ще раз наголошую коротко. Слід чітко визначитися, хто свій, хто чужий 
http://www.pravda.com.ua/columns/2012/07/5/6968074/

Слід інформувати людей, котрі у владі або підтримують владу, що найліпше для них це явка з повинною до нас зараз і сумлінна робота нашим агентом проти цієї влади. Хто буде з нами, той заслужить прощення. Хто не прислухається, для таких щастям буде відбуття покарання за вироком суду за всі свої злочини проти українського народу, принаймні залишаться живими. Їхній дім тюрма, якщо пощастить. Якщо український народ, що втратить терпець, не стратить їх разом з усім їхнім родом без суду. 

Але ми гуманісти, ми любимо людей. Особисто я проти знищення безневинних. Тому маємо дати їм шанс зараз - винесіть кожному з них, кого знаєте, це попередження, подаруйте йому шанс.

Моя особиста сторінка в мережі http://stecenko.kiev.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: кандидат в депутати,Україна,вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.