Про те, що всим відомо

13 августа 2012, 15:32
Владелец страницы
вільний журналіст
0
503

Сергію, не ображайся

Перш ніж викласти формально приватне листування двох осіб, я обтяжив себе роздумами над його доцільністю. Речі про які йтиме нижче мова є загальновідомими, а з одним з учасників цього дійства мушу мало не щодня спілкуватись. На щастя, чесноти принциповості й любові до рідного народу особисто для мене не є пустопорожнім дзвоном. Підозрюю, що після публікації один з учасників листування постане перед вибором: або залишитись зі мною в дружніх стосунках, або зненавидіти.


Для початку, кілька пояснень. Знайомі знайомих мого знайомого, надалі дозвольте означувати його персону Сергієм, запропонували йому непоганий заробіток в часі виборчих перегонів, на що він з радістю пристав. Впродовж кількох місяців, Сергій працював в одному з районних штабів “Партії Удар” в м.Києві. В часі зустрічей обдаровував мене беззмістовними й вкрай огидними газетками та настінними наліпками з закликом змести владу Партії Регіонів. Кілька тижнів тому, напрям політичного вітру змінився, й “Удар” опинився на протилежному боці барикад. Мені не відомо для яких потреб, але впродовж кількох останніх тижнів, функціонери регіональних штабів партії “Удар” зайнялись справою пошуку осіб для виконання охоронних функцій. З приватних пояснень я довідався, що замовниками є функціонери Партії Регіонів, й що вони готові оплачувати послуги кожного охоронця в 200 гривень на добу. Посередники (себто працівники районних штабів партії “Удар”) виплачують кожному “охоронцеві” 150гр., а 50 залишають собі, як плату за посередництво й наданий заробіток.


Наскільки мені відомо, поданий нижче лист на ім'я Сергія надійшов з Одеси від (не знаю чинного чи вже колишнього) офіцера, який маючи контакти з курсантами військових училищ, пропонує своє посередництво в справі залучення їх до охоронних функцій.


Текст листа який надійшов на ім'я Сергія.

Добрый день, Сергей. Проанализировав, и предварительно пообщавшись с коллегами, для привлечения людей к работе, хотелось бы иметь общее представление по следующим вопросам:
1. С какого числа планируется привлекать людей непосредственно к работе?
2. Когда планируется поездка в Киев всего личного состава?
3. Оплата личному составу планируется с момента поездки в Киев, или непосредственно с момента привлечения на посты?
4. Какая планируется форма одежды личного состава?
5. Кто от Вас по отдельно взятым мероприятиям координирует работу охраны?
6. Планируется ли привлечение личного состава к каким-нибудь силовым, либо провокационным акциям, или только охрана мероприятий?
7. Расчёт оплаты происходит за 100% личного состава ежедневно, либо от количества непосредственно задействованных в данные сутки людей? (Пример: 20 человек сегодня привлекались по различным точкам, 20 человек запланированы назавтра им на смену, что с находящимися в резерве?)
И, касемо моих личных функций:
1. Запланированное количество личного состава - 100 человек, это со мной, или без?
2. Кто занимается проверкой личного состава на предмет судимостей и т.д. - я на месте, либо Киев по отосланным документам?
3. Кто планирует расстановку личного состава по определённым мероприятиям?
4. Буду ли я получать задачи и контактировать с кем-то непосредственно в Одессе, либо все вопросы через Киев?
5. Каким образом и через какие структуры будут получаться средства на зарплату личного состава?
6. Оплата моего труда, расходы на бензин, связь, контроль несения службы, входят в "те 50 грн." либо оплачиваются отдельно? С уважением, Александр.

Відповідь Сергія.


Добрый день, ответы на вопросы:

1. Срочно сейчас, выход на объект с 20-х чисел.

2.В 20-х числах

3.Оплата с момента выхода на посты.

4.Тёмная рубашка или футболка, брюки.

5.Пока непосредственно я. Потом старшие групп, будем назначать.

6. Нет.

7. Оплата 6 000грн. в мес.(200грн. в день) + питание + проживание. Оплата организаторам отдельно 50грн. за каждого человека в день. Организаторам выплачивается каждые 3-и дня 750грн. за человека.

8.Необходимо 1 300 человек по регионам.

9. На предмет судимостей не проверяют.

10.Старшие групп.

11.Все координальные вопросы через Киев.

12.Лично в руки или через карточку на указанный счёт старшим групп.

13.Входит в те 50грн.


Я розумію, що нинішній незаздрісний стан в Україні не дає широкого вибору пересічним громадянам. Зайве пояснювати, що участь за оплату в заходах воргуючих між собою політичних угрупувань (себто створення масовок на мітингах, поширення листівок, охорона об'єктів або заходів) є проявом бездуховності, безпринципності й схильності до зради. Учасниками таких дійств можуть лише позбавлені честі, совісті та гідності пристосуванці. Використання цього люду є формою подальшого розбещення рядових учасників того ганебного дійства. Гадаю, справі формування нових й плекання вже посталих деградантів пора покласти край. Тому й ставлю Сергія перед нелегким, проте принциповим вибором.


Не ображайся, друже.

                                                                                                                                      Олесь Вахній

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.