Ви ще сумніваєтесь, що режим Януковича-окупаційний?

14 августа 2012, 14:23
Викладач, кандидат фізико-математичних наук
0
344

В ЗМІ пройшла інформація, що В. Янукович сьогодні в Севастополі заявив, що він збирається узгоджувати соціально-економічну політику в Севастополі з Росією

В ЗМІ пройшла інформація, що В. Янукович сьогодні в Севастополі заявив, що він  збирається узгоджувати соціально-економічну політику в Севастополі з Росією. Ви не повірите, але навіть зарплату українських моряків він хоче погодити з Росією. Цікаво, яке відношення має українська армія до Росії і чому Росія має визначати розмір заробітної плати наших військових? Таким чином, начебто президент України визнає, що він є маріонеткою в руках Росії. Йде планомірна і неприхована здача національних інтересів режимом Януковича. Флот, мова, Севастополь... Що далі? Ви ще не вірите, що режим Януковича - окупаційний?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.