Ще раз про мовний закон.

17 августа 2012, 13:32
Інженер-гідротехнік
0
471

Що закон дебілів першими підтримає Одеса - знали ще вояки ОУН... Що підтримає Донеччина, передбачив Олексій Тихий ще у 1972...

Я вже писав: ще Карл Маркс знав, що державною мовою не розмовляють тільки окупанти, раби і дурні. Та хіба дурні читають Маркса?  Тому окупанти, раби і дурні зразу  почали втілювати закон дебілів у життя. Хто ж перший? Не хочу й хвалитися, та я знав - хто буде першим, другим,... Дещо бачу, читаю, аналізую.

Шо закон дебілів першими підтримає Одеса - знали ще вояки ОУН,  коли у квітні 1941 р. на з'їзді у Кракові прийняли резолюцію, п.17:  "Євреї в СРСР є самою відданою опорою правлячого більшовицького режиму і авангардом московського імперіалізму в Україні".

Що підтримає  Донеччина, передбачив Олексій Тихий в "Думках про рідний край" ще у 1972 році:  "А майбутнє уявляється трагічним та пустим. Людей, що живуть на Донеччині і зневажають український народ, можна порівняти з колоністами і плантаторами. Вони за гроші готові продати і рідну неньку. Тільки жалюгідним покидькам байдуже,  де жити, кому служити. Українці, що народилися й виросли на Донеччині, соромляться признатися, що вони українці, говорити українською мовою".

Про третіх, четвертих  все сказав Карл Маркс.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.