Суддя відмовляє рідним в побаченні з кандидатом-політв`язнем Ігорем Мосійчуком

6 сентября 2012, 19:53
0
335

Суддя Юрій Бурбела відмовляє рідним в побаченні з кандидатом-політв`язнем в Народні Депутати Ігорем Мосійчуком

Сьогодні, 6 вересня, дружина кандидата в Народні Депутати по одномандатному округу №94 (Васильків, Обухів) Ігоря Мосійчука – Ганна Мосійчук прийшла до судді Києво-Святошинського районного суду Юрія Бурбели з проханням надати дозвіл на чергове побачення із своїм чоловіком. У відповідь Юрій Бурбела поставив резолюцію “ВІДМОВИТИ” зі словами “Побільше жалійся своїй Лутковській” (Валерія Лутковська – Уповноважена Верховної Ради України з прав людини). Після цього за наказом судді Бурбели співробітник спецпідрозділу “Грифон” у грубій формі виштовхнув із кабінету Анну Мосійчук та її доньку Христину Мосійчук. Це є нічим іншим як порушенням прав як підсудного Ігора Мосійчука.

Нагадаємо, що 29 серпня Вища Кваліфікаційна Комісія Суддів відкрила дисциплінарне провадження відносно судді Києво-Святошинського суду Юрія Бурбели, який розглядає кримінальну справу так званих “васильківських “терористів”, по обвинуваченню активістів Соціал-Національної Асамблеї Ігора Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпари в готуванні до терористичного акту. Нагадаємо, що Валерія Лутковська взяла під особистий контроль дотримання прав підсудних Ігора Мосійчука, Володимира Шпари та Сергія Бевза у резонансній справі так званих “васильківських “терористів”.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.