Коли ж матимимо справжню опозицію?

9 сентября 2012, 07:25
физик, социолог
0
399
Коли ж матимимо справжню опозицію?

ЯЦЕНЮК У ЛЬВОВІ

Яценюк во Львове: "Сегодня мы здесь собрались, чтобы поделиться мечтами и надеждами".

Невже для Яценюка це найголовніше, заради чого люди приходять на передвиборчий мітинг? Невже він не знає, що люди збираються в корчмі для того, щоб між грюканням оселедцем об стіл "поделиться мечтами и надеждами", а на передвиборчому мітингу збираються, щоб почути від кандидатів пропаганду (роз'яснення) виборчої програми кандидатів, програми розвитку країни на п'ять років? А якщо, все це він знає, то чому верзе дурниці? Одне з трьох: або шахрай, або нездара. І те, і інше вдумливому виборцю говорить про те, що наймати такого, слугувати народу, не варто.

Можемо висловити здогадку, що не Яценюк, не Тягнибок у Львові на спільному передвиборчому мітингу не стали пропагувати виборчі програми їх політичних сил, аби виборці наочно не побачили безпринципність виборчої взаємодії "Батьківщини" і "Свободи": їм аби побільше голосів виборців зібрати, а як житимуть ті виборці п'ять років, то їх не хвилює. Тож, буде розумно виборцям віддячити цим "опозиціонерам" адекватною любов'ю: проголосувати проти всіх ногами (не прийти на виборчі дільниці) або руками (перетворити бюлетень в недійсний). Може хоч це примусить цих "опозиціонерів" стати справжніми опозиціонерами, пропонувати виборцям виборчі програми, програми розвитку країни на п'ять років, втілення яких веде до покращання життя більшості громадян.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.