План дій на найближчі три роки.

26 сентября 2012, 04:40
0
334

Мрія ідеалсіта.

До якого стану треба було довести людей, щоб вони на стільки втратили власну гідність?.. І знаєте що, наступні (навіть ті, що кличуть себе демократами) будуть такі самі. Висновок такий: якщо (коли) переможуть т. з. "демократичні сили" треба одразу почати працювати роботу над їх усуненням. Не чекаючи доки вони почнуть "працювати". І так треба буде провести три-чотири ротації, бажано у коротший час. Хтось скаже: а хто буде працювати? Хто буде реформувати економіку? Хто буде виконувати обіцянки? Відповідь - ні хто, при чому, незалежно не від чого. Запам'ятайте: ні хто ніколи не виконує передвиборчі обіцянки. Це закон. Тому що:

  • неможливо прийти до влади обіцяючи те, що дійсно потрібно країні та суспільству (частину електорат  просто не зрозуміє, за іншу частину - прокляне).
  • те, що потрібно пообіцяти, щоб тебе обрали, об'єктивно неможливо виконати. (навіть мовний закон, податковий кодекс тощо: співпадають із обіцянками лише назвами, з середини вони до них не мають жодного стосунку).

Тому напрошуються два висновки:

1) До влади зможе прийти лише той, хто зможе дуже переконливо брехати - це правила гри при демократії

2) Ця людина буде повинна у піврічний термін зробити речі, що привернуть до себе позитивну увагу суспільства, та розчистять дорогу для подальших реформ. Тут насправді лише одна можливість: повне реформування державного апарату, і перш за все - правозастосовних органів (міліція, суд, виконання вироків). По-перше, це буде корисно із практичної точки зору, по-друге - доведе народові ефективність нової команди та дасть мандат довіри ще на півроку. Інщі міри - це так, мерцю припарки.

3) Потім, маючи на руках ефективний та чесний інструмент нав'язування закону (law enforcement - для тих, хто розуміє...), можна починати докорінно реформувати державу...

Тобто, увага! Якщо новий обраний лідер/керуюча партія віявиться нездатним за півроку після отримання  посади продемонструвати свою ефективність, його треба одразу ж змінювати. Чекати п'ять років для цього не потрібно: це лише марнування часу, ВОНИ нам це вже переконливо довели.

Як забезпечити цю зміну - це складна справа, тут потрібно використовувати різні механізми у залежності від ситуації. На народ покладатись не можна. Він не вийде з вилами до ради або до будинку із хімерами. Тому, зацікавлені политики-практики будуть змушені маніпулювати наявними ресурсами та ситуацією, провокувати конфлікти, розробляти багатоходівки: що завгодно, аби воно привело до дострокових виборів, якнайшвидше. Нажаль я тут ділетант, та не зможе порадити щось діюче. Але ідея, сподіваюсь, зрозуміла...

Чи я ідеаліст?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.