Чи поважає Шевченко українців?

3 октября 2012, 18:08
журналіст, політолог
0
225

Шанувати італійців партійці Королевської навчились. Коли ж поважатимуть своїх громадян?


По всій країні висять білборди з гаслом Андрія Шевченка «Я хочу, щоб Україну знали і поважали у всьому світі». Добрий слоган, але треба спитати футболіста, чи поважає він самих українців? Дивлячись на те, що сам Андрій не висловлює думки державною мовою, а користується частіше російською, в цьому є великі сумніви.

В рекламному фільмі на Першому національному весільний генерал партії «Україна – вперед!» користується не лише мовою сусідньої держави, але спілкується з італійцями італійською. Тобто, молодий політик непогано опанував мову народу з Апенін і поважає громадян цієї країни. Але такої поваги до українців хлопчик Королевської, на жаль, ще не виказав.

Неможливо любити країну,не поважаючи її звичаї і мову. Якщо ти хизуєшся перед власним народом добрим володінням іноземної мови, то, в першу чергу, повинен був досконало вивчити мову своєї землі. За минулі заслуги на зеленому полі виборці голосувати не стануть. Політика – це не гра в 90 хвилин, а кропітка парламентська праця, як мінімум на 5 років. Якщо, звісно, Шевченко не запишеться в тушки провладної партії. Але, якщо ввійде до складу оркестру Чєчєтова, тоді, звичайно, можна й у гольф поганяти.

Шевченко
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.