Апологетам “держави платників податків”

15 октября 2012, 07:35
Полковник запасу
0
259

хто є відповідальним громадянином

Сплата податків не надає права приймати рішення у державі або громаді.  

Тому, що податки не є твоєю участю у житті суспільства. Податки в справедливому вільному суспільстві є лише твоєю платнею за послуги суспільства, котрими ти користуєшся, податки у несправедливому невільному суспільстві є лише даниною, котру ти сплачуєш можновладцям за право існувати. 

У справедливому вільному суспільстві право приймати рішення у державі і громаді має лише той, хто служить суспільству своєю відданою безкорисною працею, хто ставить інтереси суспільства вище за власні.

У справедливому вільному суспільстві є особистим вибором кожного чи піклуватися винятково про власне особисте, чи брати активну участь у житті суспільства. Але якщо ти прийняв рішення жити лише для себе, то й живи для себе і рішення приймай лише для себе. Ти не будеш ні виборцем, ні управлінцем в органах державної влади і місцевого самоврядування.


Моя сторінка в мережі: http://stecenko.kiev.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: суспільство,громада,держава,податки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.