Що або хто об'єднує Україну.

23 октября 2012, 12:39
0
226

За своє недовге життя я спостерігала за акцією "Україна без Кучми", раділа "Помаранчевій "революції", а сьогодні вже готова сама відстоювати свої права.

Емоційний стан народу зараз точно такий як і у 2004 році. Є бажання до кращого життя, набридла ситуація в країні та "реформи, що покращують життя", але є одне "але". Народ вже не вірить, нікому не вірить. Це вже спадщина від помаранчевого розколу, від прийняття якої просто неможливо відмовитись. 
Мені лише 21 рік та я зрозуміла одну важливу річ: народ об'єднується не для досягнення певної мети, а проти існуючого режиму. Так було у 2004 році і так буде після цих виборів. За логікою речей так повинно бути.  Фальсифікації не уникнути - я в цьому переконана. Все залежить від того на скльки терплячий наш народ, на скільки йому вистачить байдужості до свого майбутнього.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.