ГПУ не захищає інтереси українців, - кандидат в депутати Снєгирьов

24 октября 2012, 14:38
історик, юрист
0
194
ГПУ не захищає інтереси українців, - кандидат в депутати Снєгирьов

Генеральна прокуратура не реагує належним чином на звернення щодо захисту прав українців. Про це заявив кандидат в народні депутати Дмитро Снєгирьов під час прес-конференції 24 жовтня.

Генеральна прокуратура не реагує належним чином на звернення щодо захисту прав українців. Про це заявив кандидат в народні депутати Дмитро Снєгирьов під час прес-конференції 24 жовтня.

Дмитро Снєгирьов зазначив, що останнім часом скерував до ГПУ чотири заяви, зокрема щодо слів депутата Луганської обласної ради Родіона Мірошника про те, що українці є «недорасою», а також щодо звільнення з роботи заступника голови Рубіжанської організації афганців у Луганській області, який працював в охоронній фірмі у Сєвєродонецьку, Юрія Моспанюка.

Щодо Юрія Моспанюка кандидат в народні депутати зазначив, що він на роботі спілкувався виключно українською мовою і відмовився підписувати «Заклик на підтримку російської мови, як другої державної», що йому запропонував зробити роботодавець.

Втім, Генеральна прокуратура ці заяви скерувала до прокуратури Луганської області, яка, за словами кандидата в нардепи, є повністю підконтрольною Партії регіонів і тому не прийме рішення на користь українців.

«Генеральна прокуратура сьогодні є заангажованим суб’єктом, який не захищає інтересів українців, як представників титульної нації», - резюмував Дмитро Снєгирьов дії ГПУ.

На запитання, чому аналогічну заяву щодо слів Родіона Мірошника депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Ірини Фаріон Генеральна прокуратура скерувала не до обласної прокуратури, а до Національної комісії з питань захисту суспільної моралі, Дмитро Снєгиров висловив переконання, що це сталося тому, що Ірина Фаріон свою заяву надіслала на два тижні пізніше від нього, і на той час справа вже встигла набути розголосу. Таким чином, за словами кандидата в народні депутати, ВО «Свобода» «перехопила ініціативу» в цій справі.

Окрім того, Дмитро Снєгирьов наголосив, що Родіон Мірошник не відмовляється від своїх слів, а хизується сказаним і підтверджує його.

Нагадаємо, що Дмитро Снєгирьов є кандидатом в народні депутати по округу №118.

Джерело: 
ZAXID.NET
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.