Яценюк та Кличко мали встати та піти!

27 октября 2012, 17:13
хакер, каратель
0
787
Яценюк та Кличко мали встати та піти!

Вчора на Великій политиці.

Як відомо, вчора Олега Тягнибока не пустили на передачу Велика політика, на яку його перед цим запросили.

Влада в котре продемонструвала кого вона реально боїться, але мова не про це. Мова піде про опозицію. 

Опозиція в обличчі Яценюка і Кличка знов зробила тактичну помилку. Замість того щоб демонстративно покинути студію вони вирішили взяти участь у цьму спектаклі, який навряд чи додасть їм балів.

Яценюк сказав про те що відбувалося біля входу, було видно паніку Кисельова, але вже через десять хвилин про це вже всі забули і шоу проходило в запланованому владою руслі. 

Чому Кличко і Яценюк мали піти?

По перше, немає жодного сенсу дискутувати з такою брехливою мразотою як Азаров і Симоненко.

По друге, цей вчинок був в тисячу разів вагоміший ніж всі ті слова які опозиційні лідери сказали на цьому шоу. Нового сказано там нічого не було. Але пішовши вони продемонстрували б свою принциповість і підтримку соратника, а отже єдність опозиції.

По трете, такий вчинок дав би знначний розголос цій події, що продемонстравалоб брехливу сутність влади населенню.

І по четверте, було б дуже смішно подивитись на дебати Азарова і Симоненко, такий поток маразму на телебаченні буває дуже рідко. було б дуже цікаво бачити як два члени однієї банди вдають супротивників. 

Але нажаль лідери опозиції вирішили зайвий раз пропіаритися, нерозуміючі що інколи простий вчинок може бути вагоміший тисяч слів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: свобода,опозиція,інтер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.