Ще один лист в нікуди

27 октября 2012, 19:21
0
282

Яка актуальна й цікава тема - вибори! Про що ж ми будемо писати, коли вони закінчаться? За принципом стадного інстинкту "поразглагольствую" про них і я.

Можна розводити скільки завгодно демагогій, дискутувати, кричати, щоб аж піна з рота валила, але факт залишається фактом: українці не готові до боротьби за себе. Не готові повстати. Не готові кричати не одне одному в обличчя, а в обличчя владі. Що тут скажеш, психологія мас. Набагато легше не вирішувати й обирати самому. Легше коли це хтось робить за тебе. І це яскраво покажуть нам ці вибори. Вони то й посталять жирну крапку. Після них і побачимо, хто на що здоров: хто керувати, а хто пасти коров.

Дивно. Колись же так не було. Здавалося б, українці сильний, войовничий і самостійний народ, здатний постояти за себе. Як же ж нам змогли так промити наш мозок, що ми тепер нічого не варті? Чи все ж таки варті? Перевіримо!

Залишилося тільки кожному підірвати свою дупцю з теплої та затишної квартири в цей холодний вихідний і вийти проголосувати з чистим розумом і серцем. А тоді вже з чистою совістю можна буде говорити про те, що нічого не можна зробити. Що мій голос ні на що не вплине. Хочеш вір, а хочеш – перевір. То хіба не час перевірити? Варто хоча б спробувати. Чи політично відстала народна маса на це не здатна?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.