Ой, та Ляшко ! Ой, молодець !

19 ноября 2012, 14:57
Інженер-гідротехнік
0
425

Уявляю, як Олег, під час виборчих дебатів, жмутком з газет «Сегодня» лупцює по мордяці опонента! Опонент то боязливий (перелякався яйця!) - реакція його прогнозована, і - Ляшко наш Президент !...

 Подивився останні «вишивання» Олега Ляшка на  «Шустер Live (і не тільки), я зрозумів, що перебування в одному політичному угрупуванні з Юлею Тимошенко пішло йому на користь – все «краще» від Юлі ввібрав, як губка воду, - піариться тепер зухваліше  за інших б’ютівців, правда, більше «дбає» за селян, а Тимошенко «вболівала» і за пролетарів (поки що не всіх країн). Так вдало критикувати оточення  Тимошенко (не  колонії, не лікарні!), яке пішло вгору під брендом  «Батьківщини», Олег міг навчитися тільки у самої Юлі  Володимирівни. А критикувати оточення йому, як політику, перспективно, бо партія Тимошенко на Чернігівщині упевнено перемогла партію Азарова…

Відомо, що через кілька днів після тривалої бесіди тет-а-тет з господарем Кремля, який відвідав Київ 19 березня 2005 року,  відбулася політрада «Батьківщини», на якій сталися дві знаменні події, що відкрили настіж двері корумпованому популізму та перевернули Майдан з ніг на голову: 1. Не наводячи ніяких фактів, Тимошенко на політраді заявила про наміри «оточення Президента» усунути її з посади прем’єра, ще й навела прізвища  розкольників, «з якими миру не буде». 2. Олександр Турчинов урочисто оголосив, що їх ряди поповнила партія «Яблуко», очолювана Михайлом Бродським, який вже давно плідно співпрацює з «Батьківщиною» і незабаром принесе їй багато користі. ( Дійсно – подальші його наклепницькі й провокативні виступи можуть стати класикою, яка гідна потрапити у рубрику "Еврейские штучки" газети "Еврейские вести").

Брехливу і підступну вигадку Тимошенко підхопили Бродський, Зінченко, Томенко, Турчинов,…, підспівував їм і перший президент Кравчук.  Треба віддати належне – ці досвідчені провокатори успішно впоралися із поставленим завданням. Скандал відбувся, а його ініціатори тихо і спокійно ухилилися від відповідальності, бо нічого конкретного проти жодної особи не сказали, вся брехня була висмоктана із пальця. Та їхні виступи  і звинувачення стали головною темою в усіх ЗМІ. Вже в наступні дні більшість газет вийшли із величезними аншлагами: “Влада тріщить по швах” (“День”); “Корупція та хабарництво в президентському оточенні” (“Сільські вісті”); “Корупція – головна причина небезпеки” (“Шлях перемоги”); “Я утверждаю, Петр Алексеевич (Порошенко), что сегодня существуют не только документы, но и люди, которые готовы дать показания” (“Сегодня”) і т.д. Не було в Україні газети, яка б не писала про так званий корупційний скандал в “оточенні президента”.  

 Інформаційна хвиля українського скандалу прокотилася всією Європою, Америкою і Австралією. Такої уваги Україна не мала з часів Помаранчевої революції, про що свідчили  одні заголовки: “Корупція кидає тінь на помаранчеву революцію!” (Le Fiqaro, Франція); “Помаранчеве сяйво потемніло” (The International Tvibune, США); “Український помаранч гниє” (Gazeta wyborсza, Польша) і т.д.  Зрозуміло, що деяких писак заохочувало ГРУ Росії за гроші Газпрому...

 Ляшко звинувачує  керівництво Об’єднаної опозиції, що вони забули про Тимошенко, що раді її ув’язненню, що бавляться в політику, коли Юля голодує; що голосували за антинародний виборчий закон, по якому самі пролізли в парламент за партійним списком, а найдостойніших кинули на з’їдання в мажоритарні округи;  що пасивно захищають результати голосування, що «тушкуються» з владною партією…  В той же час вихваляє Юлю, яка навіть в «застінках»  бореться із злочинною владою. Мені це нагадало, коли Тимошенко, мов лисиця, лукаво й підступно клялася у відданості Ющенку і в той же час плела інтриги, по чорному ганьбила його оточення, збирала іуд на нічні  ради проти Ющенка, хихотіла і тріпотіла перед Путіним, який  зневажав  Майдан в особі нашого Президента.

Розумію, що Ляшко багато в чому правий, бо оточення нинішньої «Батьківщини» – це синтез оточення Ющенка і Тимошенко: ті, що його ганьбили, злилися в корисливому пориві з тими, кого ганьбили. Та одна справа - боротися проти демократа й інтелектуала Ющенка, ще й при підтримці Кремля, 5-ї колони, Партії регіонів, і зовсім інша – проти Януковича, бувшого зека, якому слугує все мафіозне, корумповане, проімперське, кримінальне. Щоб боротися з ними, потрібна чесність, мужність, відвага, патріотичність, чого недоставало БЮТ. Чи не тому «інтелектуали», подібні Литвину, Мартинюку, Чечетову, постійно розводять «опозицію», мов кошенят. Розвели й на виборах-2012.  

 Ймовірно, що Олег «дбатиме» за народ ще завзятіше, бо висуватиметься єдиним кандидатом в президенти від Радикальної партії, яка на сьогодні в «порочащих связях не замечена». І може статися так, що  Ляшко відмовить проханню Михайла Бродського і Тараса Чорновіла  влитись в ряди Радикальної партії, і  приведе ще й справжнього козла в приміщення парламенту, і не поєднається з Азаровим  у здійсненні програми виходу із кризи (городянам - лопати, селянам – вила), і не  опуститься до рівня Шуфрича – на кожному телешоу поливати брудом Президента, і королева Великобританії замовить чернігівської картоплі, і Мартинюк ( чомусь?)  занадто не здавить його за шию, і ФСБ «забуде» звільнити Тимошенко, і ЦВК  почне поважати КПК… І ми повіримо Олегу настільки (повірили ж Юлі !), що у другому турі Януковичу протистоятиме Ляшко…

 Уявляю, як Олег, під час виборчих дебатів, жмутом з газет «Сегодня» лупцює по мордяці опонента! Опонент то боязливий (перелякався яйця!) - реакція його прогнозована. Виборців –теж.... І Ляшко - наш Президент ! Та ще з моєї рідної Чернігівщини!... І життя покращиться вже сьогодні, бо він, як ні ніхто, чує кожного з нас: Корумпованих депутатів – на вила! Кухарок – у владу! Закупочні ціни на картоплю – як на ківі, на молоко – як на мед! Зрівняти пенсїю селянину і депутату! Чесних суддів у нечесні Суди!  Юлі – волю! (після здешевлення ціни на газ?), Межигір’я і здравниці ЮБК у власність народу! ( як при КПРС?)…Коло замкнуте.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.