C`est bizarrement

28 ноября 2012, 17:08
коммерческий работник
0
488

тренди

Довгий проміжок часу я вже не заходив на корроблоги, і скажу Вам, любі малятка, щиро, як людина, яка просто проходить повз... Тренди тут у вас в тематиці блогів досить дивні.  Складається враження,  що суспільство повністю занурено в обговорення питання долі євреїв в Україні і при цьому нікого не цікавить доля, власне, всього суспільства, включаючи тих самих євреїв. А як раз  на цьому фронті відбувається, на мій скромний погляд, найцікавіше ). 

Так само діяльність партії, яка наразі не має аж ніякого впливу на загальнонаціональному рівні обговорюється наче та бідна і нещасна "Свобода" самостійно сформувала більшість. ) 

Ще раз подивувався нашим жовтенятам-переросткам ) Вони і церкву вже підтримують, і за євреїв де треба і де не треба заступаються і на гуманістичні принципи налягають (і це при неокомуністичних політичних поглядах)....  аби не як в людей все було )

Дивні ви люди, дивні.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.