ГАЛАСУВАТИ ЧИ ПРАЦЮВАТИ?

2 декабря 2012, 08:28
физик, социолог
0
285
ГАЛАСУВАТИ ЧИ ПРАЦЮВАТИ?

ДУМКИ НАВКОЛО ЗАКОНУ ПРО РЕФЕРЕНДУМ

Не мікроскоп винен у тому, що ним людину вбито, а той хто мікроскоп використав не за його прямим призначенням. Не референдум винен в тому, що використовують його не для виявлення волі громадян, а для її спотворення.

Наведені приклади референдумів
pravda.com.ua/articles/2012/11/28/6978365
говорять про те, що їх наслідки стали можливими, зокрема, завдяки тому, що протилежна думка під час їх проведення не була рівно представлена у ЗМІ.

Таким чином, не проти закону про референдум слід спрямовувати вістря атаки, а проти такого змісту того закону, який робить можливими переваги представлення в ЗМІ однобокої точки зору та спотворення волі громадян.

Зокрема, порядок формування комісій по проведенню референдуму слід змінити з формування їх місцевими радами на формування ЦВК шляхом обрання із позапартійних бажаючих обласними Радами, Радою АР Крим та Радами міст Київ і Севастополь по два члени ЦВК, яка з власного складу обирає голову, його заступника і секретаря ЦВК та з числа позапартійних бажаючих громадян наймає на роботу членів ОВК і ДВК, які з власного складу обирають голову, його заступника і секретаря відповідних комісій.

Саме через такі зміни закону про референдум, а не через галас навколо загроз його використання, досягається суспільна небезпечність його застосування.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: референдум
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.