Скоро в Раді будуть сидіти порноактриси, як Чичоліна в Італії

4 декабря 2012, 14:12
политтехнолог, журналист
0
462

Українську порноактрису Анастасію Гришай, яка намагається отримати політичний притулок у Європі, можуть позбавити батьківських прав і запроторити за ґрати в Україні.

Українську порноактрису Анастасію Гришай, яка намагається отримати політичний притулок у Європі, можуть позбавити батьківських прав і запроторити за ґрати в Україні.

Про це заявив Володимир Бондаренко, керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень.

Політолог розповів, чому виступив проти Анастасії Гришай.

"Вона стала символом порнобізнесу, займалася поширенням порноматеріалів, у цій справі брав активну участь її кримінально-засуджений чоловік, її підтримав "Фемен". Крім того їй вистачило безсоромності проплачувати сторінки жовтої преси і зробити таким чином себе ледве не обличчям України", - зазначив політолог.

Бондаренка обурило, що порноактриса попросила політичного притулку у Чехії.

"Вона що, політична діячка, чи керівник уряду, яких переслідують за політичними мотивам? Якщо просить політичного притулку порноповія, так це жах", - зауважив він.

За словами Бондаренка, він вже давно бореться з порнобізнесом в Україні.

"Раніше у мене було десятки публікацій, спрямованих проти цього бізнесу. Я виступав проти стрипклубів, проти відомих письменників, які займаються розбещенням дітей, проти всіх, хто перекручує мораль", - сказав політолог.

Він вважає, що весь цей скандал, який розгорнувся навколо Анастасії, дуже вигідний їй, оскільки жінка заробляє собі таким чином рейтинг.

"У пресі пройшла помилкова інформація, що я разом із депутатами хочу позбавити порноактрису Гришай батьківських прав. Цю інформацію скоріше за все вигадала сама Анастасія. Ми просто хотіли розібратися. Вона свідомо поширює проти себе цю інформацію, створюючи таким чином собі імідж і піднімаючи рейтинг. Гришай вже давно збиралася виїхати за кордон, бо там більше можливостей займатися цим бізнесом. І у Чехії, куди збиралася податися ця порноактриса, — найбільш ліберальне законодавство стосовно таких осіб. Якщо ж її все таки повернуть до України і слідство встановить, що вона займалася поширенням порнографії, тоді їй буде загрожувати ув'язнення, і позбавлять батьківських прав", - зауважив Бондаренко.

За його словами, порнобізнес на сьогодні досяг в Україні загрозливих масштабів.

"9 хвиля порнобізнесу зараз в Україні. Дуже величезний розмах таких речей. Я навіть не здивуюся, що у нас серед депутатів скоро буде сидіти порноактриса, як у Італії Чичоліна. Якщо у склад деяких фракцій обираються масажисти олігархів та коханки, то невдовзі приєднаються найбрудніші члени їх свити", - сказав політолог.

Нагадаємо, українська багатодітна мати і порноактриса намагається затриматися в Європі, заявляючи, що в рідній країні її переслідують за участь у порнографічних фільмах і загрожують відібрати дітей. З цієї причини жінка хотіла отримати притулок у Чехії, але отримала відмову та вирішила попросити захисту у влади ЄС.

Також повідомлялося, що недавно політолог Володимир Бондаренко ще з трьома народними депутатами написав листа з приводу діяльності порноактриси Анастасії Гришай. Була порушена кримінальна справа, і актриса втекла до Чехії.
Джерело: <a rel="nofollow" href="http://gazeta.ua/articles/np/_skoro-v-radi-budut-siditi-pornoaktrisi-yak-chicholina-v-italiji-politolog/470689">Gazeta.ua</a>

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.