Ірина Фаріон. Від книги до мети - авторський проект пані Ірини.

7 декабря 2012, 22:39
Владелец страницы
0
783
Ірина Фаріон. Від книги до мети - авторський проект пані Ірини.

Зустріч із відомим істориком Андрієм Козицьким та презентація його книги "Геноцид та політика масового винищення цивільного населення у ХХ ст. (причини, особливості, наслідки)".

В рамках авторського проєкту Ірини Фаріон - "Від книги до мети" відбулась зустріч із відомим істориком - Андрієм Козицьким та презентацію його книги "ГЕНОЦИД ТА ПОЛІТИКА МАСОВОГО ВИНИЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ У ХХ СТОЛІТТІ. (ПРИЧИНИ, ОСОБЛИВОСТІ, НАСЛІДКИ)"


Коли жінку болить і вона бачить, що прихистку у правді немає ні від кого, вона стає сильною і рішучою на її захист. І тоді не потрібно шукати розуміння таким діям, бо жінка робить не своє, а краще по-джентельменськи перебрати її ношу на себе. 

Раб це не людина, це майно господаря, в нього всі істини і мірило цього світу ті, які йому дав його господар. Господар дарма годувати не буде, отож раби і відпрацьовують, гавкаючи на людей. Голова в раба як вінчестер на компі, що в нього віллють те він і буде видавати в яких він більший, ті гавкають і лукавлять, а в кого менший ті просто кидають на всі боки ядовиту слину, тільки думати не для них.




Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.