Де обурення щодо дій Гадіка Калєснічєнка? Він бив лежачого ногами і це не самооб

13 декабря 2012, 13:54
0
779

Де обурення? (на прохання трудящих додав відео із виступом Юрка Михальчишина у Верховній Раді, та знущання пані Ірини над Пахлом)

Закінчився другий день пленарного засідання ВР 7-го скликання. Все очікувано - Рибак, Калєтнік і нова стара коаліція комуністів та бандитів. Очікувано ПР з порушеннями регламенту реєструє КПУ парламентською фракцією, що дає право комуністам висувати свою кандидатуру на віце-спікера. У відповідь, комуністи одностайно підтримують олігархічний антинародний уряд Азарова, а також кандидатуру на головуючого у Верховній Раді представника бандитів - блазня Рибака. Але, принаймі, опозиція примусила це зробити за всіма процедурами, дотримуючись Конституції. Хоча я і сподівався, що комуністам таки завадять зареєструвати фракцію.

Опозиційна квота у Призідії ВР, заступник голови ВР - теж очікувана. Це "свободівець" Руслан Кошулинський. З огляду на те, де розташували "Свободу", та й "Батьківщину" теж, потрібна була людина в Призидії. Бо під трибуною всі місця дістались ПР та КПУ. І я дуже радий, що об'єднані сили опозиційних партій висунули узгоджену кандидатуру, і цією кандидатурою виявився саме "свободівець".

Стосовно Табалових, приємна несподіванка. Опозиція вирішила "дотиснути" цих уродів і спуску їм не дали і сьогодні. Треба не зупинятись і як тільки ці "тушкани" з'являтимуться у Верховній Раді, одразу застосовувати до них парламентський (а якщо не допоможе, то й фізичний) тиск. Це має стати прецедентом, що буває, коли народний депутат дає згоду стати "тушканом".

Бійка. "Респект і уважуха", як то кажуть, щодо вчинку пані Кужель. І опозиційні депутати відреагували миттєво.
Неприємно вразив клоун і дешевий кремлівський шут - Гадік Калєснічєнка. Він навмисно відмітився  заздалегіть спланованою провокацією, вийшовши до трибуни із спічем недержавною мовою. На зауваження не реагував. Але саме неприємне, що під час бійки, коли Кужель завадила черговому кнопкодавству, саме представник Партії Регіонів продемонстрував ганьбу - він оскаженіло бив лежачого ногами. Що це - самооборона? Провокація... ще одна? Принципова позиція - бити всіх незгодних із порушеннями Конституції? А його коментар журналістам?

Доставив спіч пані Ірини, точніше, це було зипитання до Пахла. Риторичне запитання... судячи зі всього


Але кремлівських агітпропівських свиней не це цікавить, гроші платять лише за "Свободу". ))) А що власне "Свобода"? Мені дуже сподобався виступ Юрка Михальчишина. Дуже гарно сказав під час обговорення кандидатури від КПУ на посаду віце-спікера Ігора Калєтніка, Михальчишин продемонтстрував, що і тут прокремлівські пропагандони вводили всіх в оману. Достатньо згадати, що тут писав геїч щодо "розумових здібностей Юрка Михальчишина". А виявилось, що Михальчишин такі слова знає, що геїчу вони і не доступні )))  так саме, як і розуміння сказаного.


І висловлю свою позицію. В данній ситуації я вважаю, що треба битись. Якщо треба - проламувати черепи бандитській владі. Якщо вони тільки так і розуміють, і Гадік Калєснічєнка тому наочний приклад, то так і треба діяти. Наступного разу відбити Гадіку печінку, або нирку. Або вибити щелепу. Ельбрусу переламати його шаловливі руці, які постійно "проламують" потрібні для ПР рішення у сесійній залі. Хочеться нагадати, що колись українські студенти застрелили графа Потоцького за те, що він був причетним до фальсифікації виборів.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.