Рухівці обрали нового голову. Борис Тарасюк зняв свою кандидатуру

19 декабря 2012, 01:29
журналіст, волонтер, видавець, голова Білоцерківської "Просвіти"
0
326
Рухівці обрали нового голову. Борис Тарасюк зняв свою кандидатуру

Василь Куйбіда очолив НРУ


В суботу 15 грудня в гуманітарному корпусі університету ім. Драгоманова на ХХІ позачерговому з’їзді партії Народного Руху України обрали нового голову, ним став львів’янин Василь Куйбіда.


Як повідомив делегат з’їзду заступник Київської обласної організації НРУ Костянтин Климчук, на посаду голови НРУ було висунуто дві кандидатури: Василя Куйбіди і Бориса Тарасюка, проте останній взяв самовідвід.

За словами Климчука, під час висунення кандидатів на посаду голови НРУ Борис Тарасюк зазначив, що у 2002 році, коли до нього звернулися з пропозицією очолити НРУ, це стало для нього приємною несподіванкою і він два місяці вагався. Він вважає великою честю для себе, стільки років очолювати легендарну партію. За ці 10 років багато що змінилося в Україні. Були звитяги, як перемога у 2004 році, так і поразки, як то віра у Ющенка. Головне, що вдалося зберегти партію, яка сьогодні має представництво у ВРУ. Можна багато говорити про втрачені можливості, але партію знають і вона представлена у Європейській Народній партії, як того хотів В. Чорновіл. Зараз йому необхідна пауза, він дякує організаціям, що його висунули, за довіру, та він знімає свою кандидатуру і готовий працювати на партію, оскільки залишається членом НРУ.

- На другому етапі ХХІ-х зборів НРУ були присутні 215 делегатів, повноваження яких були підтверджені мандатною комісією. Бюлетені для таємного голосування отримало 211 делегатів, кількість невикористаних бюлетенів — 29,  недійсні та зіпсовані (тобто за Тарасюка) — 67, «ЗА» Куйбіду — 144. – інформує Костянтин Климчук

Нагадаємо, що лише троє рухівців стали народними депутатами України. Борис Тарасюк, Олександр Чорноволенко та Валентин Королюк. 11 грудня Бориса Тарасюка обрали заступником голови фракції «Батьківщина».

Текст: Тетяна Виговська
Фото: прес-центр НРУ

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: НРУ,з'їзд,Борис Тарасюк,Василь Куйбіда
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.