ІНСТИТУТ ШАЛІМОВА ЗНОВУ ЛИХОМАНИТЬ

2 января 2013, 23:43
журналіст
0
421
ІНСТИТУТ ШАЛІМОВА ЗНОВУ ЛИХОМАНИТЬ

29 провідних співробітників, учених з мировим ім’ям, що працюють у всесвітньовідомому медичному закладі - Національному Інституті хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова, підписали листа


29 провідних співробітників, учених з мировим ім’ям, що працюють у всесвітньовідомому медичному закладі - Національному Інституті хірургії та  трансплантології ім.О.О.Шалімова, підписали листа до керівництва держави та медичної галузі, з вимогою звільнити із займаної посади заступника директора з лікувальної роботи – головного лікаря Чорного В.В. «За некомпетентність та неспроможність забезпечення безперебійної роботи клініки, грубість та цинічне ставлення до співробітників і пацієнтів, створення нестерпного морального клімату в Інституті та руйнацію його іміджу.» - говориться у листі, що його підписали, зокрема, 5 професорів, 18 докторів та 9 кандидатів медичних наук. « Нам набридло систематичне попрання демократичних засад, безконтрольний розподіл матеріальних ресурсів, ототожнення адміністрації закладу з однією особою та оцінювання співробітників не за професійними якостями а за особисту самовідданість будь-кому окрім справи!» - стверджують у своєму зверненні поважні учені – співробітники закладу. За твердженням лікарів: Чорний, прикриваючись іменами самих високих покровителів в органах державної влади, створив в Інституті Шалімова, атмосферу залякування та нетерпимості серед лікарів, а також грубого порушення прав пацієнтів. І все це з метою «прикрити свій волюнтаризм у визначенні переліку і кількості тендерних замовлень та постачань за разовими договорами.» Ситуацію, що склалася в Інституті, на станом на сьогоднішній день, вони називають «руйнацією пам’яті академіка Шалімова». Вчені – лікарі просять керівництво закладу, клопотати перед відповідними органами про звільнення Чорного із посади заступника директора Інституту, жодних інших компромісів, у цьому питанні, колектив Національного Інституту хірургії та  трансплантології ім. О.О.Шалімова не сприймає.

Повний текст листа можна прочитати на сайті інституту, за адресою:

http://www.surgery.org.ua/main/ua/news/detail/157.htm

тел. (044) 497 1374

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.