Або я чогось таки не розумію

4 января 2013, 17:07
0
264

???

рага – Організація з безпеки і співпраці в Європі дійшла висновку, що в Україні «під час парламентських виборів 28 жовтня 2012 року не було створено справжніх конкурентних умов між різними політичними силами». Кінець цитати.
http://www.radiosvoboda.org/content/article/24815566.html

Чомусь відразу пригадалась ця фраза:"Рыба может быть только первой свежести. Она же и последняя"("Мастер и Маргарита")
Виникає питання: а як в Європі називається те дійсво, коли два,три,чотири претенденти з одними і тими ж розумовими здібностями, бажаннями борються за місце під сонцем?
Може і собі пожалітись на редакцію Радіо Свобода
    на нерівні конкурентні можливості в інформаційному просторі(?). Щоправда, не знаю, куди?..
На цьому конкретному прикладі видно, що цей ресурс(Радіо Свобода) є потужним інформаційним смітником, а я борюсь за чистоту у цій сфері. Як не крути, а ми конкуренти. Та якщо брати до уваги бюджет мого блогу і Радіо Свободи, то очевидним є факт того, що редакція Радіо Свободи абсолютно зневажає правилами конкурентної рівноваги по відношеню до мого блогу(!)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Європа,конкуренція,радіо Свобода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.