Альтернатива биопаспортам отсутствует намеренно

12 января 2013, 21:24
Будильник!
0
320
Альтернатива биопаспортам отсутствует намеренно

.

UA/RU


Альтернатива В.Н. Гіцака із законопроекту № 11413 «Про внесення змін до Закону України« Про свободу совісті та релігійн и організації », перекочувала в закон 10492« Про Єдиний державний демографічній реєстр та документи, Що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її Спеціальний статус »(далі закон ). У результаті: «Держава гарантує Кожній особі, Яка через Свої релігійні переконань відмовляється від внесення інформації до безконтактним електронного носія, Що імплантованій у відповідні бланк документа, право на відмову в отріманні такого документа або внесення інформації до безконтактним електронного носія.».

Давайте на прикладі паспорта розглянемо, як буде на практиці реалізовуватися ця альтернатива. Згідно зі ст. 21 закону визначено: «Паспорт громадянина України віготовляється у формі картки, Що містіть безконтактним електронний носій» (для простоти і ясності далі використовуємо термін «чіп»). Тобто документ без чіпа паспортом вважатися ніяк не може, так як поняття паспорта законом чітко визначено, це картка з чіпом.

Припустимо ви, спираючись на надану законом альтернативу, просіть у встановленій законом формі видати вам паспорт без чіпа. А як вам видати паспорт без чіпа, якщо форма і зміст його ні чим не визначено? Що це за документ? Яким законом він введений? У правовому полі немає такого документа. Тому вам ввічливо дадуть відповідь, що, так як форма альтернативного документа законом не визначена, то ви отримаєте в якості альтернативи документ з чіпом, але на чіп не внесено жодної інформації, тобто з порожнім чіпом.

Саме для цього зроблено застереження в законі «право на відмову в отріманні такого документа або внесення інформації до безконтактним електронного носія». Ви природно не погоджуєтеся на таку підміну, а в «паспортному столі», зафіксувавши факт відмови від альтернативи, почнуть застосовувати санкції як до порушника закону, на цілком законних підставах.

І як скажіть в цій ситуації гарантовано право на відмову від цього паспорта з чіпом?

Далі в алтернативою зазначено, що: «У цьому випадка особі у порядку та строки, встановлені Кабінетом Міністрів України, відається відповідній документ, Що не містіть безконтактним електронного носія». «Відповідній» це який? Який документ мені видадуть без чіпа, якщо такого документа жодним законом не передбачено, і хто мені його видає, адже про це у змінах ні слова. А паспорт з чіпом вводиться законопроектом № 10492 як був обов'язковим документом так обов'язковим документом і залишився.

Здавалося б, навіщо стільки складнощів, узаконьте старий паспорт і всі задоволені. Але цього не відбувається. Як пояснити цей факт? Адже нічого не відбувається випадково, а тут така комбінація з альтернативою. Ще один не піддається поясненню факт, навіщо в паспорт поміщати оцифрованную фотографію немовляти, і взагалі, навіщо окремо в законі прописувати слово «оцифрованную», адже на сьогоднішній день переважна кількість фотографій цифрові, цифрова фотографія вже буденне поняття, та й оцифрувати, принесену на фотопапері фотографію, дуже просто, а якість оцифровки можна досягти вище, ніж на самому сучасному цифровому фотоапараті.

Відповідь на це питання проста. Важлива не стільки сама фотографія скільки те, щоб ви робили її у них. Так само і з немовлятами сенс не в тому, щоб зробити фотографію, по якій через шість місяців вже немовляти не впізнати, а в тому, щоб немовля був принесений в спеціальну їх лабораторію, для зняття так званої цифрової фотографії.

Для чого ж від нас, так добиваються цього добровільного візиту? Відповідь на це питання стає зрозумілий, якщо ознайомиться з технологією нанесення штрих-коду за допомогою лазерної татуювання. Ця технологія дозволяє швидко і непомітно для людського ока завдати штрих-код на шкіру людини. Якщо використовуючи цю технологію наносити «унікальний номер запису реєстру», а це і є остаточна форма нашого добре відомого ІПН, обов'язково прописувати в усіх документах, тоді повністю вирішується проблема підробки біометричних документів.

Якщо людина захоче скористатися підробленим документом, тоді відсканований з чола номер не співпаде з видимим номером, нанесеним на підроблений документ і з номером, занесеним в чіп не видимим для неозброєного ока. Система, зчитуючи таку помилку, не стане робити ніяких дій і повідомить про підробку. Афера не пройшла, підробка документів втрачає всякий сенс.

Може саме цим пояснюється олімпійський спокій і не боязнь підробок у панів авторів закону. Адже підробити сам біометричний документ задача проста для середньої руки хакера, і вони про це знають прекрасно. Тепер стає зрозуміло, чому не можна залишити старий паспорт, чому треба «фотографувати» немовлят, і чому раптом Європа почала «вимагати» чіпи в усі документи крім квитка на разовий проїзд у громадському транспорті.

Саме для реалізації цього плану людей почали привчати фотографуватися біля них при оформленні закордонних паспортів, тобто щоб народ не лякався. Адже закордонні паспорти одержували і ніякого накреслення не було, значить бояться нічого. Та не було, але і «унікального номера запису реєстру» тоді теж не було, і обов'язковості отримання закордонного паспорта теж не було, і чіпа в закордонному паспорті теж не було, а тепер все це буде навіть у простому паспорті.

До того ж доречно згадати і пророцтво преподобного Василя Нового, в якому його учень Григорій написав: «Таже по сих відлучити Господь ин собор від шуіх, і се, Прийди полк лукавий і скверів паче інех, ихже очи бяху темні і похмурі паче інех, на челех ж своїх писання імущі, який промовляв: "сатана", в Десні руках імущі дщіци, на них же написано: "Заперечення" ».

Як видно володарі картки, в цьому тексті вони названі «дщіци», мали й на чолах писання. Що додатково підтверджує наше припущення, про те, що процедура видачі біометричного документа буде сполучена з нанесенням на лоб накреслення антихриста.

Нанесення невидимо для неозброєного ока знамена на чола при так званому фотографуванні на нові документи - це реальна і смертельна небезпека. Скептики скажуть, що цього не може бути. Тоді нехай пояснять чому, і що забороняє цього бути.

Цитувати вірші 16-18 глави 13 Одкровення Іоанна Богослова не стану, зміст її всі знають напам'ять, лише тільки додам, що це саме воно, те саме накреслення.

А тепер давайте разом ще раз подумаємо, так в чому ж все таки розрекламована альтернатива, і чи є вона взагалі в цьому законі.

Та й хіба ми з вами не наситилися «альтернативами» по ІПН, «добровільністю» згоди на обробку персональних даних, а тут відразу і новий номер, і за добровільною згодою, та й ще як бонус мікрочіп з усією біометричною інформацією.

Як, на мэне, то не для того цей закон приймали, щоб альтернативу людям давати.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Альтернатива В.Н. Гицака из законопроекта №11413 «Про внесення змін до Закону Украины «Про свободу совісті та релігійні організації», перекочевала в закон 10492 «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (далее закон). В результате: «Держава гарантує кожній особі, яка через свої релігійні переконання відмовляється від внесення інформації до безконтактного електронного носія, що імплантований у відповідні бланк документа, право на відмову в отриманні такого документа або внесення інформації до безконтактного електронного носія.».

 Давайте на примере паспорта рассмотрим, как будет на практике реализовываться эта альтернатива. Согласно ст. 21 закона определено: «Паспорт громадянина України виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій» (для простоты и ясности далее используем термин «чип»). То есть документ без чипа паспортом считаться никак не может, так как понятие паспорта законом четко определено, это карточка с чипом.Допустим вы, опираясь на предоставленную законом альтернативу, просите в установленной законом форме выдать вам паспорт без чипа. А как вам выдать паспорт без чипа, если форма и содержание его ни чем не определено? Что это за документ? Каким законом он введен? В правовом поле нет такого документа.  Поэтому вам вежливо ответят, что, так как форма альтернативного документа законом не определена, то вы получите в качестве альтернативы документ с чипом, но на чип не внесено никакой информации, т.е. с пустым чипом.

 Именно для этого сделана оговорка в законе «право на відмову в отриманні такого документа або внесення інформації до безконтактного електронного носія». Вы естественно не соглашаетесь на такую подмену, а в «паспортном столе», зафиксировав факт отказа от альтернативы, начнут применять санкции как к нарушителю закона, на вполне законных основаниях.  

 И как скажите в этой ситуации  гарантировано право на отказ от этого паспорта с чипом?

 Далее в алтернативе указано, что: «У цьому випадку особі у порядку та строки, встановлені Кабінетом Міністрів України, видається відповідний документ, що не містить безконтактного електронного носія». «Відповідний» это какой? Какой документ мне выдадут без чипа, если такого документа ни одним законом не предусмотрено, и кто мне его выдает, ведь об этом в изменениях ни слова. А паспорт с чипом вводимый законопроектом №10492 как был обязательным документом так обязательным документом и остался.

 Казалось бы, зачем столько сложностей, узаконьте старый паспорт и все довольны. Но этого не происходит. Как объяснить этот факт? Ведь ничего не происходит случайно, а здесь такая комбинация с альтернативой. Еще один не поддающийся объяснению факт, зачем в паспорт помещать оцифрованную фотографию младенца, и вообще, зачем отдельно в законе прописывать слово «оцифрованную», ведь на сегодняшний день подавляющее число фотографий цифровые,  цифровая фотография уже обыденное понятие, да и оцифровать, принесенную на фотобумаге фотографию, очень просто, а качество оцифровки можно достичь выше, чем на самом современном цифровом фотоаппарате.

 Ответ на этот вопрос прост. Важна не столько сама фотография сколько то, чтобы вы делали ее у них. Так же и с младенцами смысл не в том, чтобы сделать фотографию, по которой через шесть месяцев уже младенца не узнать, а в том, чтобы младенец был принесен в специальную их лабораторию, для снятия так называемой цифровой фотографии.

 Для чего же от нас, так добиваются этого добровольного визита? Ответ на этот вопрос становится понятен, если ознакомится с технологией нанесения штрих-кода при помощи лазерной татуировки. Эта технология позволяет быстро и незаметно для человеческого глаза нанести штрих-код на кожу человека. Если используя эту технологию наносить «уникальный номер запису реестру», а это и есть окончательная форма нашего хорошо известного ИНН, обязательно прописываемая во всех документах, тогда полностью решается проблема подделки биометрических документов.

 Если человек захочет воспользоваться поддельным документом, тогда отсканированный со лба номер не совпадет с видимым номером, нанесенным на поддельный документ и с номером, занесенным в чип не видимым для невооруженного глаза. Система, считывая такую ошибку, не станет производить никаких действий и сообщит о подделке. Афера не прошла, подделка документов теряет всякий смысл.

 Может именно этим объясняется олимпийское спокойствие и не боязнь подделок у господ авторов закона. Ведь подделать сам биометрический документ задача простая для средней руки хакера, и они об этом знают прекрасно. Теперь становится понятно, почему нельзя оставить старый паспорт, почему надо «фотографировать» младенцев, и почему вдруг Европа начала «требовать» чипы во все документы кроме билета на разовый проезд в общественном транспорте.

 Именно для реализации этого плана людей начали приучать фотографироваться у них при оформлении заграничных паспортов, т.е. чтобы народ не пугался. Ведь заграничные паспорта получали и никакого начертания не было, значить боятся нечего. Да не было, но и «уникального номера записи реестру» тогда тоже не было, и обязательности получения заграничного паспорта тоже не было, и чипа в заграничном паспорте тоже не было, а теперь все это будет даже в простом паспорте.

 К тому же уместно вспомнить и пророчество преподобного Василия Нового, в котором его ученик Григорий написал : «Таже по сих отлучи Господь ин собор от шуих, и се, прииде полк лукав и скверен паче инех, ихже очи бяху темни и мрачни паче инех, на челех же своих писания имуще, глаголющее: „сатана“, в десных руках имуще дщицы, на нихже написано: „Отвержение“».

 Как видно обладатели  карточки, в этом тексте они названы «дщицы», имели и на челах своих писание. Что дополнительно подтверждает наше предположение, о том, что процедура выдачи биометрического документа будет сопряжена с нанесением на лоб начертания антихриста.Нанесение невидимо для невооруженного глаза начертания на чело при так называемом фотографировании на новые документы - это реальная и смертельная опасность. Скептики скажут, что этого не может быть. Тогда пусть объяснят почему, и что возбраняет этому быть.Цитировать стихи 16-18 главы 13 Откровения Иоанна Богослова не стану, содержание ее все знают наизусть, лишь только добавлю, что это именно оно, то самое начертание.

А теперь давайте вместе еще раз подумаем, так в чем же все таки разрекламированная альтернатива, и есть ли она вообще в этом законе.Да и разве мы с вами не насытились «альтернативами» по ИНН, «добровольностью» согласия на обработку персональных данных, а здесь сразу и новый номер, и по добровольному согласию, да и еще в качестве бонуса микрочип со всей биометрической информацией.

Как по-моему, то для того закон принимали, что бы альтернативу людям давать…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.