Росcиянам вход запрещен

16 января 2013, 10:30
0
470
Росcиянам вход запрещен

А некоторые русские, которых еще называют москалями или геичами, усердно стараются доказать, что иностранцы всех жителей бывшего СССР считают русскими))) Бесполезно это все...


Іноземні мандрівники вимагають вигнати російських туристів з тайських курортів.

Як повідомляє turist.rbc.ru, росіян звинувачують у жорстокості, расизмі, нетерпимості і "агресивній дурості". На думку зарубіжних відпочиваючих, саме росіяни завезли на популярний тайський курортний острів Пхукет мафію, сутенерів і наркотики. Для того, щоб зробити курорт безпечним і повернути туди мирних сімейних туристів, необхідно заборонити росіянам відпочивати на Пхукеті. Незадоволені росіянами і місцеві бізнесмени: російські підприємці нечесною конкуренцією віднімають у них клієнтів.

Нова хвиля гоніння на російських туристів піднялася після жорстокого побиття канадського бізнесмена та його супутниці, яке сталося на пляжі Сурін, поряд з Catch Beach Club, повідомляє The Phuket Gazette. За повідомленнями в пресі, молодий російський чоловік підійшов до Джен Хамсорн і вдарив її в обличчя, зламавши дівчині ніс. Потім ще троє росіян розправилися з канадцем Томом Треверс. Потерпілі перебувають у лікарні, а місцева поліція затримала двох росіян, які після ночі, проведеної в ділянці, були відпущені на волю. Це робить історію особливо загадковою, адже російських туристів, які вкрали кілька пар годинників або розбили вазу в магазині і відмовилися платити за збиток, негайно забирають у відділок і не відпускають на свободу до самого суду.

В коментарях до статей тайської преси піднялася справжня буря. Іноземці, що живуть в Таїланді, і зарубіжні туристи вимагають заборонити росіянам приїжджати на Пхукет і інші курорти Таїланду. «У Єгипті, Індії, на Гоа і в Таїланді маса російських туристів. У підсумку сюди прийшли мафія, наркодилери, сутенери і проститутки. Вони дуже грубі, гулящі і часто жахливо п'яні, погано говорять по-англійськи. Багаті туристи не захочуть приїжджати на Пхукет, якщо не вигнати звідси росіян ».

 бугога :-))))))))))))))


Russians 'Raising Crime Levels in Phuket, Pattaya, Samui'


Monday, December 10, 2012
PHUKET: Russians with criminal intentions are likely to move from Pattaya to Phuket in greater numbers, according to Thailand's Tourist Police chief. 

Major General Roi Engkapairoj was on Phuket yesterday for a case involving the suspected murder of one Hungarian by two other Hungarians.

''Russians are the people with the largest profile in Pattaya,'' he said. ''When they are in conflict with each other, one group moves on to Phuket or Samui.''

He said Hungarians were not nearly as noticable as the Russians, and local authorities needed to be aware of the trend.

He said the Tourist Police aimed to fully inform people about Thai laws. 

''We don't have enough officers so we need to make use of websites, email, call centres and holines,'' he said. 

Conflicts fell into several categories: foreigner versus foreigner, foreigner versus Thai and Thai versus foreigners, he said. 

He added that there were three kinds of expats in Thailand: those who came to relax and enjoy a holiday; those who came and stayed with a Thai wife or in retirement, and those who came with criminal intent. 

Working with international agencies and the countries where the potential criminals originated was the way to beath the problem, he said. 

''We need good people who are not part of these criminal groups to report any unlawful activity,'' he said.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.