У Москві з'явилися перші заходи на яких офіційно "Руським вхід заборонено"

16 января 2013, 11:16
0
312

Про футбол?У Москві з'явилися перші заходи на яких офіційно "Руським вхід заборонено"

Це футбольні матчі на стадіоні "Локомотив" за участю дагестанського Анжі. Квитки розповсюджуються тільки серед кавказьких земляцтв. Існує інструкція - русскім квитки не продавати.

Який відмінний засіб для усунення міжнаціональної ворожнечі. ))) Залишилося тільки повісити на всіх стадіонах, клубах, парках та інших громадських місцях Москви таблички - 

"собакам і русскім вхід заборонено" і запанує чудова міжнаціональна гармонія.)))

8 листопада, перед матчем «Анжи-Ліверпуль», стало відомо, що керівництво дагестанського клубу продає квитки тільки фанатам кавказької національності. Один з футбольних вболівальників написав у своєму мікроблозі в twitter, що йому не хотіли продавати квитки на матч тільки лише тому, що він русскій. 

- Нас змусили пред'явити паспорти і почали задавати питання типу: чи давно за Анжі вболіваєте, чи ходите ви на матчі, ваша національність, звідки ми і т.д. Ну коротше кажучи, нам так і не продали квитки. Ми підійшли за інший столік, там переписали паспортні даніта номери телефонів ну і задали ті самі питання. Там вдалося домовитись, нормальний мужик виявився. Він нам продав квитки. І тут підходить той, хто нам не продав квитки і почав кричати, навіщо ти їм квитки продав і т.д. І коротше я з'ясував - офіційно квитки русскім не продають. Що за політика така?

Виявляється, коли в Москві грає дагестанський «Анжи», то русскіє стають персоною нон-грата в своєму власному місті, на своїх власних стадіонах. Їм навіть не продають квитки. Мабуть для того, щоб погляди самозваних гірських панів не захмарювалися «некавказкімі» особами і не псували їм враження від гри. Русскіє тепер оголошені «небажаними особами» в своїй власній країні.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.