Чому демократія в Україні не можлива за життя народжених поколінь

18 января 2013, 18:13
Полковник запасу
0
229

влада народу чи влада заради народу?

Після того, як скинемо олігархічний антиукраїнський режим постане питання устрою державної влади. Противники чинного режиму здебільшого воліють «демократії» або «народовладдя».  Як на мене, такі мрії є шкідливими.

Демократія як форма управління будь-якою спільнотою можлива лише за наявності певних об’єктивних стосовно такої спільноти чинників.

Спільнота повинна мати мету або вектор цілей, які свідомо визнають як вартісні для себе усі учасники спільноти.

Спільнота має бути структурованою.

Кожен учасник спільноти повинен мати і усвідомлювати власну суб’єктність, бути вільним і самодостатнім, готовим за будь-яку ціну відстоювати власну волю і гідність.

В Україні перший і третій чинники відсутні. Тому демократія у нас неможлива. Тому будь-які камлання навколо демократії є свідомим обдуренням народних мас на користь деструктивних відносно України сил та угруповань.  Змінити наше суспільство і нашу країну на краще зможе не «влада народу» а «влада для народу і заради народу». Така влада може бути лише владою прогресивної меншості, достатньо рішучої, жорсткої і авторитарної.

Моя сторінка в мережі http://stecenko.kiev.ua/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Україна,політика,влада,демократія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.