Коли даруєш любов, вона повертається до тебе десятикратно.

21 января 2013, 11:21
0
550
Коли даруєш любов, вона повертається до тебе десятикратно.

///

Американець щовечора носить свого 19-річного пса до озера, щоб подарувати йому кілька годин сну. Інакше пес Шеп заснути не може, тому що у нього хронічний артрит. Суглоби болять настільки сильно, що тварина ледь волочить задні лапи. Щоб позбавити тварину страждань, ветеринари запропонували зробити собаці смертельну ін'єкцію. Господар не зміг поступити так зі своїм улюбленцем, який колись врятував його від самогубства. І зараз, щоб угамувати біль чотириногого друга, він по кілька годин на руках носить його в озері - тільки так пес може поспати. 

«Що для мене цей пес? Словами цього не передати. Коли даруєш любов, вона повертається до тебе десятикратно. Я хочу, щоб люди згадували про це, дивлячись на ці кадри», - розповів господар пса Джон Ангер.

А ваш кіт - УКРАЇНЕЦЬ ??? )))
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.