Львів’ян від грипу лікуватимуть Тимошенківським «Таміфлю»

22 января 2013, 21:11
Незалежний оглядач
0
229

У Львові департамент охорони здоров’я ОДА для лікування грипу буде використовувати противірусний препарат «Таміфлю», який під час пандемії каліфорнійського грипу у 2009 році закупила ще екс-прем'єрка

Чиновники ЛОДА визнали, що це єдиний ефективний препарат у боротьбі проти грипу. Мовляв, якби не цей препарат, то в 2009 році збільшилась кількість летальних випадків.

 Протягом двох років теперішня влада звинуватила  Юлю Тимошенко у всіх зловживаннях «попередників», натомість для добробуту свого народу нічого не зробила сама.

Хоча правда одна – память українців їм не стерти. Тому що в сільських амбулаторіях – швидкі від Тимошенко рятують людей,  препаратами від Тимошенко лікують пацієнтів, а такими «невигідними» газовими контрактами користується донецький прем’єр-міністр!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.