Удар проти УДАР у.

30 января 2013, 20:53
Інженер-гідротехнік
0
243

Перший прокол - це намагання скликати позачергову сесії Верховної Ради, та ще по темі, нецікавій переконливій більшості громадян.

Лідер фракції  УДАР  Віталій Кличко написав у блозі на "Українській правді", що партія зробить все можливе, щоб подолати беззаконня у Верховній Раді. Обіцянка  Кличка  подолати беззаконня у Верховній Раді, в якій тільки 29% етнічних українців, нездійснена. Ставлячи  такі задачі, Кличко  тільки понизить  свій рейтинг, як свого часу  Ющенко, обіцянки якого не здійснювалися через саботаж всіх  постанов Президента урядами Тимошенко і Януковича, тобто, владою і опозицією. Нинішні влада і "опорзиція" з нетерпінням чекають подібних проколів від Віталія Кличка і УДАР у. Перший прокол - це намагання скликати позачергову сесію Верховної Ради напередодні чергової, та ще по темі, нецікавій переконливій більшості громадян (крім особистого голосування),  настрої яких потрібно відчувати. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.