У Львові в друге відбудеться Кубок Лева 2013 з Автомобільного слалому

31 января 2013, 16:48
0
275
У Львові в друге відбудеться Кубок Лева 2013 з Автомобільного слалому

Інтервю з організатором змагання Юрієм Потюком

У Львові в друге відбудеться Кубок Лева 2013 з Автомобільного слалому (частина перша)

 Атракція для любителів драйву відбудеться у Львові на протязі 2013р. Так на території Львова вдруге пройде відкритий чемпіонат з Автомобільного слалому «Кубок Лева 2013». Даний захід проводить Громадська організація «Автомобільний клуб «Мотор Груп». Детально про плани та надії розповів організатор змагання та керівник Автомобільног клубу Юрій Потюк:

 Кореспондент: Юрію, що таке «Кубок Лева 2013» і як мете його проведення?

Юрій Потюк: Кубок Лева 2013 – це багато етапне змагання з класичного автомобільного слалому, яке буде проводитися на теренах Львова в друге. Основна мета даного змагання є залучення молоді до заняття спортом, а саме автомобільним слаломом.

 Кореспондент: Так, що таке автомобільний слалом?

Юрій Потюк: Автослалом - це перегони на час по розміченій території.  Його придумали для стимулювання підвищення навиків керування автомобілем, як професійних так простих водіїв. Вони є таким собі першим кроком в автомобільний спорт.

 Кореспондент: Але відомо, що картинг є першим кроком. Чому Ви важаєта саме слалом, а не картинг першим кроком?

Юрій Потюк: Що таке картинг? Це перші навики керування автомобілем. Причому карти – це відкрито колісні засоби, які не мають ні кузова нічого. Цей спорт буде першим і основним для людей, які збираються виступати в так званих відкрито колісних видах автоспорту таких, як Формула 1 і інших. Автослалом – це перегони на стандартних автомобілях з кузовом. Ну може не зовсім стандартних але все таки з кузовом. Такі автомобілі поводять себе зовсім інакше ніж карти. Саме із слалому багато людей переходять в раллі. Саме слалом є цим першим кроком в їх кар’єрі.

 Кореспондент: Все ж таки повернемось до Кубку Лева. Що такого особливого Ви приготували в цьому році???

Юрій Потюк: Кубок Лева 2013 пройде в п’ять етапів. За підсумками якого будуть визначені кращі слаломісти. Учасниками даного дійства будуть не тільки Львівські пілоти, а ми впевнені, що за цей кубок поборються представники інших міст України таких, як Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль. Що буде виділяти Нас від інших так це якість проведення етапів. Ми вже давно говоримо про те що авто змагання повинні відбуватися, якісно та широким розголосом в ЗМІ. Адже це дасть можливість приходу приватного бізнесу в це й спорт, без якого неможливо розвиватися. Це така собі інвестиція в здоров’я нації.

 Кореспондент: Хто підтримує – цей захід?

Юрій Потюк: Ми впевнені, що в друге нас підтримає депутатський корпус Львівської міської ради, а саме постійна депутатська комісія із спорту. Відповідне прохання ми вже скерували чикаємо тільки рішення. Організацій вже домовлено з будівельними компанією. Багато в чому Нам допомагає мій брат Максим Потюк. Також активно працюємо над залученням спонсорів.

 Кореспондент: Де можна буде знайти інформацію про заходи?

Юрій Потюк: Сама оперативна інформація буде в нас на сайті АК «Мотор Груп» (ред.. www.motor-group.org.ua). Крім того на сайтах інших автомобільних клубів та в ЗМІ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.