Вільний допуск громадян в КМДА

7 февраля 2013, 19:43
0
450

У київських чиновників треба з боєм вибивати те, що належить за нормами закону.

Пів-сотні пікетувальників залишаються у стінах Київради зайняли приміщення Колонної зали. Кажуть, чатуватимуть там - доки їхні вимоги не виконають.

Активісти громадських організацій, політичних партій "Свобода","Батьківщина" взяли штурмом будівлю КМДА, прорвалися через охорону на чорному вході, відкрили центральні двері до Київської міської Ради і зайшли до колонної зали. Основна вимога: забезпечити вільний доступ громадян до органів влади (зокрема Київської). Сесію Київради перенесено на наступний день.Юрій Левченко щойно виголосив розпорядження Гереги про допуск громадськості до завтрашнього засідання Київради, а також створення робочої групи щодо опрацювання нового положення щодо цивілізованого допуску громадськості до засідань Київради. Юрко Левченко, свободівці а також громадські активісти сьогодні здобули перемогу!!! 


В Колонній залі Киівради майорить червоно- чорний прапор визвольної боротьби українського народу! Хороша ознака. Переконаний, що дуже скоро окупаційний режим "донецьких" в Столиці буде повалено. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.